KIRTAY'DAN KOCAİSPİR'E TAM DESTEK | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

KIRTAY’DAN KOCAİSPİR’E TAM DESTEK

Bu haber 29 Mart 2019 - 13:58 'de eklendi ve 42 views kez görüntülendi.

Adana Şanlıurfalılar Yardımlaşma Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Ahmet Kırtay, Cumhur İttifakı Yüreğir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir’e Yüreğir ilçesinde yaşayan Şanlıurfalılar olarak tam destek verdiklerini söyledi.

Şanlıurfalılar’ın yaşadığı  Yüreğir ilçesindeki Yeşilbağlar Mahallesi’nin 5 Dönemden buyana başarılı bir şekilde muhtarlığını da yapan Adana Şanlıurfalılar Yardımlaşma Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Ahmet Kırtay, TUİK’in son  raporuna göre Adana genelinde 101 bin 620 Şanlıurfa nüfusuna kayıtlı hemşehrilerinin yaşadığını, bunlardan 51 bin 435’inin   Yüreğir genelinde 20 binden fazla hemşehrisinin de kendi mahallesinde yaşadığını bildirdi.

AK Parti’nin Adana İl Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığından buyana Yüreğir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir’i tanıdığını ve Kocaispir’in  Belediye Meclis üyesi olarak da görev yaptığını belirten Adana Şanlıurfalılar Yardımlaşma Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Ahmet Kırtay,’’Yüreğir de yaşayan  Şanlıurfalılar olarak genç, vizyon sahibi donanımlı, belediyecilik tecrübesi olan Sayın Kocaispir’e desteğimiz tam. Sayın Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, yaptığı toplantılar ve ziyaretlerde mahalle sakinlerimizin güvenini kazandı. Hazırladıkları birbirinden güzel ve anlamlı projeleri hayata geçirdiklerinde Yüreğir’in Maküs talihinin de yenileceğine inanıyoruz ‘’dedi.

Tek aday olarak 6. Dönem muhtarlığa hazırlanan Yeşilbağlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Kırtay, sevgi, saygı, güven çerçevesi içerisinde çeyrek asra yaklaşan görev süresince mahallesinin sorunlarına da anında çözüm bularak takdir ediliyor. Hemşerileri tarafından çok sevilen Adana Şanlıurfalılar Yardımlaşma Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Ahmet Kırtay, Yüreğir de yaşayan Şanlıurfalı aşiretler arasında da denge unsuru olarak da dikkati çekiyor.