İmamoğlu'nun paylaşımına yürek yakan yanıtlar | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

İmamoğlu’nun paylaşımına yürek yakan yanıtlar

Bu haber 09 Temmuz 2020 - 17:42 'de eklendi ve 47 views kez görüntülendi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyada bir paylaşım yaptı.

İmamoğlu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yönetiminde Büyükşehir Belediye Başkanları koordinasyon toplantısını gerçekleştirdik. Pandemi sürecinde hem dayanışmayı hem toplum sağlığını önceleyen çok güzel işler gerçekleştirildi. Belediyelerimiz yeni, örnek çalışmalara hazırlanıyor.”

İmamoğlu’nun sosyal medyada yaptığı paylaşımının ardından yapılan yorumlar adeta kitlendi. Ancak yorumlardan iki tanesi vardı ki, yürek dayanmaz…

Oysa Başkan İmamoğlu sosyal medyada tüm samimiyetiyle bugün gerçekleştirdikleri programı yayınlamıştı. Ama maalesef ülkenin işsizlik ve geçim sıkıntısını görmezden gelenler için bugünkü yapılan yorumlar gerçekleri bir kez daha yansıttı.

İşte Başkan İmamoğlu’nun sosyal medyada yaptığı paylaşıma verilen yanıtlar:

“Merhaba, ben ve kardeşlerim öğrenciyiz. Babamız inşaat işçisi ve 7 aydır çalışamıyor.4 kardeşiz. En büyüleri benim ve iyi bir okulda okuyorum. İsteyenlere belgemi ve karnemi atabilirim. Ailem eğitim masraflarımızı karşılayamıyor. Eğitimim için az da olsa maddi desteğe ihtiyacım var.”

“Abi öğrenciyim. Babam uzun zamandır işsiz, annem ev hanımı. İki kardeşiz, maddi durumumuz kötü. Eğitimim için maddi desteğe az da olsa bir miktar bursa ihtiyacım var.”

Özel Haber- Pınar Aytekin