Beyhan Demirtaş: Sıfır Atık ve Beslenme | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Beyhan Demirtaş: Sıfır Atık ve Beslenme

Bu haber 24 Nisan 2019 - 11:59 'de eklendi ve 20 views kez görüntülendi.

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi  Beyhan Demirtaş,  “Evsel Atıkların Değerlendirilmesi, Sıfır Atık ve Beslenme” konulu toplantıya katıldı.

DÜNYADAKİ AÇLIK TEHLİKESİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Dilara Koçak’ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda, evsel atıkların yeniden değerlendirilmesinin önemi vurgulandı. Hayli yoğun bir katılımla gerçekleşen ve dünyadaki açlık gerçeğine dikkat çekilen toplantıda, özellikle ev hanımlarının bu konuda duyarlı olmaları gerektiği vurgulandı.

 BEYHAN DEMİRTAŞ, “EVSEL ATIKLAR KONUSUNDAKİ FARKINDA-LIĞIN ARTMASI ÖNEMLİ”

 Beyhan Demirtaş ise toplantının düzenlenmesinde emeğe geçenlere teşekkür ettiği açıklamasında, evsel atıkların kontrol altına alınması ve farklı şekillerde değerlendirilmesinin, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması” açısından hayli önemli olduğunu ifade etti.  Beyhan Demirtaş’ın, “Evsel Atıkların Değerlendirilmesi, Sıfır Atık ve Doğru Beslenme” konularındaki farkında lığın artması temennisinde bulunduğu toplantı, katılımcıların yönelttiği soruların, Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Dilara Koçak tarafından yanıtlanmasıyla sona erdi.