EMREALP AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

EMREALP AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Bu haber 30 Eylül 2021 - 14:15 'de eklendi ve 63 views kez görüntülendi.

’in tanınmış ailelerinden Sibel&Sedat Emrealp’in biricik kızları Simge Emrealp, Adana’nın tanınmış ailelerinden Ayşe&Murat Tanır’ın oğlu Çağatay Tanır’la evliliğe ilk adımı attı.

UNUTULMAZ ANLAR YAŞANDI

Mersin, Marehan Conventıon Center düğün salonunda gerçekleştirilen nişan merasimi muhteşem görüntülere sahne oldu. Volkan havai fişeklerin arasında salona giriş yapan çift, yoğun alkışlar arasında sahneye doğru ilerledi. Muhteşem dans gösterisiyle davetlileri büyüleyen Simge&Çağatay çifti yaptıkları koreografiyle de unutulmaz anlar yaşattı.

ÇİFTİN MUTLULUKLARI GÖZLERDEN KAÇMADI

Emrealp ve Tanır aileleri bu mutlu günlerinde nişanlarının kusursuz olması adına ellerinden gelen bütün çaba ve gayretleri göstererek, konuklarla tek tek ilgilendiler. Simge&Çağatay çiftinin kıyafetlerinin uyumu ve mutlulukları da gözlerden kaçmadı. Genç çift nişan merasimine gelen konukların yanlarına giderek herkese ayrı ayrı ‘hoş geldiniz’, dediler.

GELİNİN ANNEANNESİNİN MUTLULUKTAN GÖZLERİ DOLDU

Gelinin annesi Sibel Emrealp ve damadın annesi Ayşe Tanır, şıklıklarıyla göz kamaştırırken, evlatlarının bu mutlu gününde bir aile olmanın gururunu yaşadılar. Gelinin anneannesi Ulviye Sagay’ın ilk torununun mürüvetini görmesinden dolayı, mutluluktan gözlerinin dolduğu dikkatlerden kaçmadı.

NİŞAN YÜZÜKLERİNİ DEDE ATALAY TANIR TAKTI

Her iki ailenin tek evlatları olan Simge&Çağatay çiftinin nişan yüzüklerini damadın dedesi Atalay Tanır taktı. Yüzükleri takarken duygu dolu anlar yaşayan Atalay Tanır, çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, beraber çıktıkları bu yolda birbirlerine sıkı sıkı sarılmaları gerektiğini ifade etti.

SABAHA KADAR EĞLENCENİN TADINA VARILDI

Adeta masal perisi gibi olan gelin Simge Emrealp, damat Çağatay Tanır ile birlikte pistten inmeyerek bu anlamlı gecenin tadını çıkardı. Davetlileri de coşturan kimseyi yerinde oturtturmayıp dansa davet eden genç çiftin nişan merasimi dillere destan oldu. Nişan törenine gelen davetliler sabaha kadar eğlencenin doruğuna vardı.

Nişan törenine Emrealp ile Tanır ailelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.