EmlakBank'ın yeni hizmet noktası Adana | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

EmlakBank’ın yeni hizmet noktası Adana

Bu haber 31 Ocak 2020 - 12:49 'de eklendi ve 18 views kez görüntülendi.

Yaklaşık bir asırlık köklü geçmişinden aldığı güçle Mart 2019’da hizmet vermeye başlayan EmlakBank, farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla ürün ve hizmetlerini genişletiyor. Adana şubesinin açılışını gerçekleştiren Katılım Finans sektörünün en genç üyesi EmlakBank, hizmete sunduğu yeni şubeleriyle müşterilerine erişimini artırıyor.

Türkiye’nin en genç katılım bankası EmlakBank, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere ekonomik büyüme ve istihdama katkısı yüksek olan stratejik sektörlere, sürdürülebilir ve herkes için erişilebilir finansman modelleri sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Dijital bankacılık araçlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerinehizmet sunan EmlakBank, açılışını yaptığı yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor.
EmlakBank Adana Şubesi, bölgedeki müşterilerinin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına yanıt verirken, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere tüm sektörlerin gelişimine ve hayata geçirilecek yeni projelerle bölgesel istihdama katkı sağlamayı hedefliyor.
Ekonomiyi ve reel sektörü desteklemeyi hedefleyen EmlakBank, sanayileşme ve yerli üretime destek olmayı kuruluşunun temel nedenlerinden biri olarak tanımlıyor. Bu bağlamda üretimde kullanılan ithal malların, yerelde üretilmesi amacıyla yapılan yatırımlara yönelik finansman çözümleri geliştirmeye devam ediyor. Bununla birlikte kentsel dönüşüm, enerji verimliliği, çevre duyarlılığı, yapısal kalkınma ve sosyal konut projeleri üzerine çalışmaları da sürüyor.
EmlakBank, “100 Günlük İcraat Programı” ile yeniden faaliyete geçirilmesi kararının ardından, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) faaliyet izni alarak 21 Mart 2019 tarihinde Merkez Şubesi ile hizmet vermeye başladı.
Yıl sonuna kadar 40 şube hedefleniyor
EmlakBank yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor. Yedi coğrafi bölgede açılacak şubeler ile Türkiye geneline yaygın olarak hizmet vermeyi hedefliyor. EmlakBank, Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Gaziantep, Samsun, Kayseri ve Adana şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.2020 sonunda 40 şubeye ulaşmayı ve 700 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN