“DSP ülkenin bel kemiğidir” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

“DSP ülkenin bel kemiğidir”

Bu haber 15 Temmuz 2021 - 13:49 'de eklendi ve 277 views kez görüntülendi.

Demokratik Sol Parti İskenderun İlçe Başkanı Micheal Yuhanna James Aşkar DSP Muğla İl Başkanı, DSP Belen İlçe Başkanı Gloria Artemisia Maria Aşkar ise DSP Bodrum ilçe başkanlığına atandı.

PARTİMİZİ EN İYİ YERE TAŞIYACAĞIZ

İskenderun’da partisi için yaptığı çalışmalarla üye sayılarında artışları sağlayan ve herkes tarafından sevilen Başkan James Aşkar, DSP Muğla İl Başkanı oldu. DSP’nin ülkenin bel kemiği olduğunu her fırsatta dile getiren Başkan Aşkar, “ İskenderun’da ki çalışmalarımızı burada da devam ettireceğiz. Örgütlenme çalışmalarını en yakın zamanda bitirip, partimizi en iyi yere taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

DSP BU ÜLKENİN BEL KEMİĞİDİR

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Bülent Ecevit’in izinde olduklarını belirten Başkan Aşkar, Muğla’da herkesi partisine davet etti. Yorgun bir iktidarın varlığından bahseden Aşkar, “ Artık halkımız bıktı, açlıktan, sefaletten ve dahi yönetilememekten bıktı. Öyle bir iktidar var ki başımızda halkımız için hiçbir şey yapmıyor. Demokratik Sol Parti’nin bu ülkeye ihtiyacı var, çocuklarımızın geleceğine sahip çıkan bir parti var, DSP bu ülkenin bel kemiğidir” diye konuştu.

TEK KURTULUŞUMUZ DEMOKRATİK SOL PARTİDİR

DSP Bodrum İlçe Başkanlığına atanan Gloria Artemisia Maria Aşkar, burada da DSP için ellerinden gelen tüm çalışmaları yapacaklarını kaydetti. Aşkar, “DSP’nin iktidarıyla yeniden yüzler gülecek, ekonomi düzelecek ve dahi insanlarımız artık nefes alacaklar. Tek kurtuluşumuz Demokratik Sol Parti’dir” şeklinde konuştu.