ÇÜ Mediko Sosyal Merkezinde Eğitim Programları Devam Ediyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

ÇÜ Mediko Sosyal Merkezinde Eğitim Programları Devam Ediyor

Bu haber 11 Mayıs 2022 - 10:34 'de eklendi ve 54 views kez görüntülendi.

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Mediko Sosyal Merkezi’nin farkındalık yaratmak ve öğrencilerle köprü oluşturmak adına eğitim toplantılarının üçüncüsü gerçekleştirildi.

Mediko Sosyal Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen eğitim programlarının konuğu Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. M. Erkan Kozanoğlu oldu.

ÇÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Mediko Sosyal Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Pınar Göker açılış konuşmasında sınav zamanlarında, özellikle de yoğun ders programında sağlığın önemine vurgu yaptı.

Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. M. Erkan Kozanoğlu da, “Boyun ve Sırt Ağrıları” başlıklı konuşmasında ağrıların nedenleri, korunma yöntemleri, nelere dikkat edilmesi gerektiği konuları üzerine toplantıya katılan öğrencilere sunum gerçekleştirdi.

Eğitim programı Prof. Dr. Kozanoğlu’nun öğrencilerin sorularını cevaplaması ve sertifika verilmesinin ardından anı fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.