Çocuk Şenliği | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Çocuk Şenliği

Bu haber 22 Nisan 2019 - 16:13 'de eklendi ve 18 views kez görüntülendi.

Vali Mahmut Demirtaş, eşi hanımefendi Beyhan Demirtaş ile birlikte Adalet Bakanlığı, Adana Cumhuriyet Başsavcılığı, Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce düzenlenen “ Çocuk Şenliği” etkinliğine katıldı.

 Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti

Çukurova ilçesinde bulunan Adalet Bakanlığı Göltepe Eğitim Tesisleri’nde, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı“ kutlamaları kapsamında düzenlenen şenliğe, Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, adliye personeli, çocuklar, aileler ve davetliler katıldı.

 Başsavcı Yurdagül, “Çocuklarla Bir Arada Olmaktan Mutluyuz.”

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, etkinliğin açılışında yaptığı konuşmada davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederken, adliye mensupları olarak çocuklarla bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını kaydetti ve tüm ulusun “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı kutladı.

Vali Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş; Çocuklarla Sohbet Etti, Oyuncaklar Dağıttı

Hayli renkli görüntülere sahne olan etkinlik sırasında, çocuklarla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş ve Hanımefendi Beyhan Demirtaş, sevip, sohbet ettikleri çocukların bayramlarını kutladı ve oyuncaklar dağıttı. Vali Mahmut Demirtaş’ın, düzenlenmesinde emeği geçen adli personele teşekkür ettiği etkinlik, neşeli anlar yaşayan çocuklara yönelik yemek programıyla son buldu.