CHP Seyhan İlçe Basın Bülteni | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP Seyhan İlçe Basın Bülteni

Bu haber 31 Aralık 2018 - 10:57 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.

CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan ve Yönetim Kurulu üyeleri, 89 mahalle temsilcisiyle gerçekleştirdikleri toplantıda, Seyhan’da bulunan bin 550 sokak için birer ‘sokak sorumlusu’ belirleyerek mahallelerin kılcal damarlarına girmeyi hedefliyor. Sokak sorumluları için demografik analiz çalışmalarının yapıldığı CHP Seyhan İlçe’de, sokak sorumlularının yanı sıra sandık görevlileri için de çalışmalar tamamlanıp sahaya inilecek.

 CHP Seyhan İlçe örgütü, yerel seçim saha planlamaları ve sokak sorumlusu ile sandık görevlileri belirleme çalışmalarını tamamlama noktasına geldi.

Son olarak İlçe Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile Seyhan’da bulunan 89 mahalle temsilcisiyle geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştiren CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, yerel seçimler için çalışma modellerini içeren bir sunum yaptı.

Toplantıya katılan 89 mahalle temsilcisiyle birlikte bin 550 sokak sorumlusu belirlemeye çalıştıklarını ifade eden Dardağan “Sokak sorumlusu olacak arkadaşlarımızla ilgili demografik analizler yapıyoruz. Bu analizlerden sonra ortaya çıkacak profillere göre sokak sorumluları oluşturacağız” diye konuştu.

Sokak sorumluları aracılığıyla mahallelerin kılcal damarlarına gireceklerini de sözlerine ekleyen Dardağan “Bu örgütlenme modeli ve bu modelden oluşturulacak saha çalışması bize büyükşehir belediyesini kazanmanın yolunu açacaktır. Yönetimdeki ve mahalle temsilcisi arkadaşlarımızla yaptığımız çalışmalarda ortaya konan bu inanç bizi başarıya götürecektir” ifadelerini kullandı.

Seyhan adayının 15 Ocak’a kadar açıklanmasını beklediklerini de belirten Dardağan, “Adayımız açıklanana kadar biz de planlama çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Adayımız belirlendiğinde koordineli ve planlı bir şekilde saha çalışmamızı uygulayıp Seyhan ve büyükşehir belediyelerini kazanacağız” dedi.