BOYVADAOĞLU ne yapmaya çalışmaktadır? | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BOYVADAOĞLU ne yapmaya çalışmaktadır?

Bu haber 05 Mayıs 2019 - 21:17 'de eklendi ve 759 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Belediye Meclis üyesi, Sertaç Durak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından 1 günlük vekil olarak görevlendirilmiş, bir gün sonra vekillik sona ermiştir.

Adana İl Başkanlığı ise, Sertaç Durak’ın Zeydan Karaların Başkan vekilliğine atandığını duyurarak, kamuoyunu aldatmıştır. Böyle bir atama yoktur. Yapılan sadece bir günlük vekalet verme işidir. O da, 1 gün sonra sona ermiştir. Böylesine sorumsuz, Adana kamuoyunu aldatmaya yönelik bir paylaşımla, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk BOYVADAOĞLU ne yapmaya çalışmaktadır?

Sertaç Durak ise, böyle bir atama olmadığını, vekaletin 1 günlük bir görevlendirme olduğunu neden açıklamamaktadır. Birçok İYİ Partili ise gerçekten başkan vekilliğine atandığını zannederek, Sertaç Durak’a hayırlı olsun ziyaretine gelmektedir.

İYİ Parti İl Başkanlığı yukarıdaki paylaşımı yaparak bu yanlışın ortağı olmuş, İYİ Partilileri aldatmıştır. Sertaç Durak ise hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ederek, olmayan bir atamanın kutlamalarını kabul etmiştir.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk BOYVADAOĞLU’dan bu iddialara cevap bekliyoruz. Sertaç Durak ise, Başkan Vekili olarak atanıp, atanmadığını, atanmadıysa, kendisine hayırlı olsuna gelenlere neden doğru bilgi vermediğini açıklamalıdır.

salıh gulec
salıh gulecgundemsalihulec@gmail.com