Boyvadaoğlu: Millet ittifakı kazanacak | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Boyvadaoğlu: Millet ittifakı kazanacak

Bu haber 27 Şubat 2019 - 15:48 'de eklendi ve 42 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, başta Büyükşehir olmak üzere tüm İlçelerde kazanacağız dedi.

Başkan Boyvadaoğlu, Sarıçam İlçede seçim çalışmalarına İl Yönetim Kurulu ile birlikte katıldı. Çok sayıda vatandaşın da hazır bulunduğu seçim çalışmalarında, İYİ Parti’nin ve Millet İttifakı’nın adayı Mehmet Koca sloganlarla karşılandı. İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Köse ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Veli Erez’in de katıldığı seçim çalışmalarına tüm vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Sarıçam  Belediye Başkan Aday’ı Mehmet Koca, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeydan Karalar ile birlikte “Sarıçam İlçemiz için projelerimiz hazır. Sarıçam geri kalmış bir bölge olmayacak. Sarıçam tüm vatandaşlarımızın huzur içinde yaşayabileceği Adana’nın mutlu yüzü olarak modern bir İlçe olacaktır. Bunu Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

ZEYDAN KARALAR’DA ESNAF GEZİSİNE KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karaları’nda katıldığı esnaf ziyaretinde vatandaşlarla yaptığı sohbette Başkan Karalar şunları söyledi:

Tüm İlçeler olduğu gibi Sarıçam İlçemiz Adana’mız için önemli bir merkezdir. Adana’mızın ekonomisini güçlendirmek, üreticiden yana olmak görevimiz olacak. Üreticilerimizle, sanayicilerimizle, esnaflarımızla, tüm vatandaşlarımızla el ele çalışacağız. Adana emeğin, üretimin Kenti’dir. Bir bahar değil, her bahar emekçinin yüzünün güldüğü bir Kent olacak. Adana’mın  güzel insanları her şeyin en güzeline layıktır” dedi.