BOYDAK SEVENLERİ UNUTMADI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BOYDAK SEVENLERİ UNUTMADI

Bu haber 15 Şubat 2019 - 15:11 'de eklendi ve 54 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, 14 Şubat Sevgililer Gününde evlenen çiftlere yemekli özel Pandora Band konseri ile bir ilk yaşattı.

Ceyhan Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Gününde evlenen çiftlere yemekli Pandora Band konseri düzenledi.  Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, 14 Şubat Sevgililer gününde dünya evine giren ve Ceyhanlı çiftlerle Öğretmenevi’nde yemekli Pandora Band konserinde buluştu.

BAŞKAN BOYDAK: DÜNYA SEVGİ ÜZERİNE KURULU

Birçoğumuzun özel günlerde bu tarz etkinliklere gitmeye fırsatı olmadığı için böyle bir program düzenlediklerini dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ‘‘Sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Aile, yuva, evlilik bunlar kutsal şeyler. Dünya sevgi, saygı üzerine kuruludur. Evliliklerde en çok önemsenen şey belki sevgi ve aşk denir ama aslında onunla muhabbet ağlarıyla örerek bir yuva oluştururuz. Aile içerisinde ve sevgililer arasında muhabbetin çok büyük önemi var. Çünkü nice sevgilerle, nice aşklarla yola çıkan çiftlerimizin evliliklerinin yarı yolda kaldığına hepimiz şahit oluyoruz. Bugün evlenen ve burada bulunan çiftlerimizin rabbim mutluluklarını daim eylesin’’ dedi.

 

BAŞKAN BOYDAK ÇİFTLERE MUHABBETİN ÖNEMİNİ ANLATTI

Ailenin, sevginin ve muhabbettin önemine vurgu yapan Başkan Boydak, ‘‘Dünya kuruldu kurulalı hem insanlar üzerinde, hem de hayvanlar üzerinde sevgi, muhabbet ve eşlilik, birlikte yaşama Cenabı Allah’ın insanlara verdiği en kıymetli duygudur. Diyorlar ya yalnızlık Allah’a mahsustur diye. Onunla ilgili bir dörtlük var. Diyor ki, ‘Yalnızlık Allah’a mahsus. Herkes kendine bir yer arar, taşın kalbi yok ama onu da yosun var sarar.’ Hepimiz arasında inşallah Peygamberimizin Hz Hatice anamızla, Hz Ali efendimizin Hz Fatıma anamızla arasında olan muhabbetlerini Rabb’im bizlere de nasip eylesin. Hep muhabbet içerisinde, sevgi içerisinde kalın inşallah. Hepinizin 14 Şubat Sevgililer gününü kutluyor, tüm sevenlerimizi Rabbim bir yastıkta kocatmasını temenni ediyorum’’ şeklinde konuştu.

UNUTULMAZ BİR GECE OLDU

Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak’ın konuşmasının ardından Pandora Band sahne aldı. 14 Şubat Sevgililer Günü programında Pandora Band verdiği konserle Ceyhanlı çiftlere unutulmaz bir gece yaşattı. Sevgililer Günü programında gönüllerince eğlenen çiftler, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a teşekkürlerini iletti.