Başkan Aslan Mazbatasını Aldı | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Başkan Aslan Mazbatasını Aldı

Bu haber 09 Nisan 2019 - 10:28 'de eklendi ve 8 views kez görüntülendi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Karaisalı Belediyesi Cumhur İttifakı MHP Adayı olan Saadettin Aslan mazbatasını aldı.

Yerel seçimde yüzde 70 oy oranıyla Adana ilçeleri arasında en yüksek oy oranını alan Başkan Aslan, Karaisalı Adliyesindeki İlçe Seçim Kuruluna MHP İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, AK Parti İlçe Başkan Vekili Cavit Namdar, meclis üyeleri ve ailesiyle birlikte giderek, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Savaş Karatosun‘dan mazbatasını aldı.

İkinci defa Karaisalı Belediye Başkanlığı görevine seçilmenin onurunu yaşadığını belirten Başkan Aslan, “Cumhur İttifakı adayı olarak çıktığımız bu yolda seçimleri rekor oy oranı ile kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Mazbatamızı aldığımız bu günde bizlere ikinci defa bu görevi layık gören değerli hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Karaisalı için hizmetlerimiz 5 yıldır olduğu gibi bundan sonrada aralıksız devam edecektir. Yeni dönemde Karaisalı’yı 2023 lider ülke Türkiye’sine yakışır bir ilçe haline getireceğiz. İkinci dönemimiz için mazbatamızı aldık. Hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.