Aydar ve Karalar birlikte halka hitap etti | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Aydar ve Karalar birlikte halka hitap etti

Bu haber 04 Nisan 2019 - 16:42 'de eklendi ve 76 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve milletvekilleri ile halka hitap ederek, teşekkür konuşması yaptı.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, çevre ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ile birlikte İlçe Seçim Kurulu’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından Başkan Kadir Aydar, misafirleri ile belediye binasına yürüdü.

BUNDAN SONRA CEYHAN İÇİN HER GÜN BAHAR

Ceyhan Belediyesi önünde alkış ve tezahüratlarla karşılanan Belediye Başkanı Kadir Aydar ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar balkondan vatandaşlara hitap etti.

Seçim sonucunun bir zafer olmadığını, çünkü karşılarında bir düşman görmediklerini kaydeden Başkan Aydar, “Artık seçim bitti. Tüm vatandaşlarımızı kucaklayacağız. Gece-gündüz çalışan gençlerimize ve kadınlarımıza selam olsun. Bu başarı hepimizindir. Ben tüm Ceyhanlıların başkanı olacağım Ceyhan benim ailem biz Ceyhan’ın geleceği için buradayız. Sen, ben demeden Ceyhan için çalışacağız. Kazanan demokrasimiz ve tüm partiler olmuştur. Bizler sevgi ekip, sevgi biçeceğiz, hiçbir ayrım yapmadan tüm Ceyhanlılar ile birlikte, kardeş olacağız. Martın sonu bahar oldu ve önümüzdeki her gün baharı yaşayacağız” dedi.

CEYHAN BELEDİYESİ’NDE RÜŞVET VE TORPİL GEÇMEYECEK”

Başkan Aydar konuşmasına şöyle devam etti, ”Aranızda MHP’li, AK Partili, HDP’li kardeşlerimiz var, gördüm. Ben herkesin belediye başkanıyım. Hiç bir ayrımcılık yapmadan vatandaşımıza hizmet etmekten mutluluk duyacağım. Ceyhan Belediyesi’nden rüşvet geçmeyecek, rant geçmeyecek vatandaşıma hizmet geçecek. Ceyhanlı vatandaşımın her zaman yanında olacağım. 31 Mart’tan önce ne söz verdiysek tek tek yerine getirmenin mutluluğunu yaşayacağım. Ceyhan’ı gelişen ve yaşanabilir altın şehir haline getireceğiz. Siyasi görüşü, kökeni ne olursa olsun Ceyhan’a değer katmak isteyen herkesin yol arkadaşı olacağız.” ifadesini kullandı.

CEYHAN DÜNYANIN ENERJİ MERKEZİ OLACAK

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise, kimseden intikam almaya değil, kimse ile hesaplaşmaya değil hizmet etmeye geldiklerini belirterek; “Ceyhan ve Adana’nın kalkınması için elimizden geleni yapmaya hazırız. Ceyhan’ın önü açık ve parlak. Ceyhan, Dünya’nın enerji merkezi olacak ve bize düşen ne görev varsa Kadir Başkanımla uyum içerisinde yapacağız. 31 Mart’ta bize bütün partiler oy verdi. Diğer partiler olduğu gibi HDP’lilerde oy verdi, biz herkesin belediye başkanıyız. Ayrımcılık yapmadan hizmet yapmaya hazırız. Bizler yaptıklarımızla bu yola çıktık, çok şükür başımız dik bir şekilde buradayız. Sayın Hüseyin Sözlü’nün memleketi Ceyhan’dan birinci parti çıkmanın gururunu yaşattınız. Allah sizden razı olsun. Ceyhan’da Kadir Başkan ile birlikte Ceyhan’a en iyi hizmeti sunacağız. Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’nin gelirinin 2,5 katı borcu vardır. Bu borcu 6 aylık gibi kısa sürede engelleri aşıp borç batağından kurtacağız. Siz bize güvendiniz bizlerde 5 yıl boyunca Ceyhan’a hizmet yağdıracağız” dedi.