ADANA’NIN GAZETESİ OLDUK | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

ADANA’NIN GAZETESİ OLDUK

Bu haber 02 Nisan 2020 - 14:14 'de eklendi ve 132 views kez görüntülendi.

Adana basınına yeni bir ses ve soluk getiren gazetemiz altınca yılını geride bıraktı

Bugünlere beraber geldik

Adımız, Yeni Bizim Adana. Aslında hiçbir zaman bizim olmadı bu gazete. Kurulduğu günden bu yana Adana’nın gazetesi oldu. Çünkü Adana demek, sevda demekti.

Kuruluşumuzun üzerinden tam  altı yıl geçti. Kimine göre kısa bir zaman aralığı olsa da bu bin bir zorluk ve emekle yoğrulmuş altı yılı siz değerli okurlarımızın desteğiyle geride bırakmanın tatlı bir heyecanı ve sevincini yaşıyoruz.

Sadece Adana’nın değil, ülkemizin ve tüm dünyanın Korona salgınıyla mücadele ettiği bu süreçte gazetecilik gittikçe daha da zor yapılan bir meslek haline gelse de biz, okurlarımızdan kopmamak ve onları habersiz bırakmamak için mücadelemizi sürdürüyoruz.

Hem basılı gazete, hem de www.yenibizimadana.com adresindeki internet sitemiz üzerinden günlük haberlerle Adana halkının yanında olmaya devam ediyoruz.

İlkeli bir yayıncılık anlayışıyla başta özel hayatın gizliliğinin ihlali olmak üzere sorumlu bir gazetecilik anlayışıyla yola devam ediyoruz.

Yeni bizim Adana hiçbir zaman haklının yerine güçlünün yanında yer almadı. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, basın meslek ilkelerinin dışına çıkmayan, tarafsızlığını koruyan ama ülke ve kentimizin çıkarları noktasında hep taraf oldu.

Yeni Bizim Adana Gazetesi, halka yalan söylemeyecek, toplumun çıkarlarını gözetecek, olumsuzluklar karşısında eleştiri yaparken, gerektiği yerde özeleştirisini de yapacak,  okurlarının görüşlerine de ilk günkü gibi dikkate alarak yayın hayatını sürdürmeye devam edecektir.

Bugünlere gelmemizde emeği geçen tüm okurlarımıza, yerel yönetimlere, kamu kurum ve kuruluşlarına, tüm siyasi partilere ve gazetemizin tüm emekçilerine teşekkürü borç biliriz.

Yeni Bizim adana olarak tüm Adana halkına saygılar sunuyoruz.

Birlikte nice altı yıllara dileğiyle…

 

 

salıh gulecgundemsalihulec@gmail.com