Adana Özel Ekici Kişisel Gelişim Kursu'ndan bir ilk… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Adana Özel Ekici Kişisel Gelişim Kursu’ndan bir ilk…

Bu haber 06 Mayıs 2019 - 10:49 'de eklendi ve 111 views kez görüntülendi.

Adana Özel Ekici Kişisel Gelişim Kursu geçen hafta düzenlediği 2. Bahar şenliği etkinliğinin gelirini bağışlamak üzere Aladağ Boztahta İlkokulu’na gitti. Adana Özel Ekici Gelişim Kursu müdürü Burcu Yalçın,  yaptıkları yardımların gerçek sahipleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİLER

Aladağ’da öğrencilerle bir araya geldiklerini belirten Yalçın, “ Bu yıl Aladağ Boztahta İlkokulu’ndayız. Öğrencilerimizle bir araya gelerek onların okuması ve ihtiyaçlarının karşılanmasını oldukça fazla önemsiyoruz. Biraz da olsa okula destek olabildiysek bu bizim için gurur vericidir” dedi.

ÖĞRENCİLER HAYATA ATILAN İMZADIR

Tüm gün Aladağ Boztahta İlkokulunda öğretmenler ve öğrencilerle birlikte olan Adana Özel Ekici Kişisel Gelişim Kursu öğretmenleri sosyal bir projeye imza atarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Her yıl farklı okulların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalara devam edeceklerini belirten müdür Burcu Yalçın, “ Tüm öğrencilerimiz hayata atılan bir imzadır, bu imzada bizim de katkımız olursa işte en büyük mutluluk budur” dedi.