BAŞKAN NURİ ZENGİN’UN MUTLU GÜNÜ… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

BAŞKAN NURİ ZENGİN’UN MUTLU GÜNÜ…

Bu haber 31 Ağustos 2018 - 22:07 'de eklendi ve 233 views kez görüntülendi.

  ESOB’a bağlı Adana Kaportacılar, Egzozcular ve Döşemeciler Esnaf Odası Başkanı Nuri Zengin, kızı Seda ile damadı Mehmet Aksoy’un düğününde mutlu bir gün yaşadı.

Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli Balo Salonu’nda gerçekleştirilen düğün merasiminde Başkan Nuri Zengin, eşi Sehir Zengin ile dünürleri Reyhan – Sadık Aksoy  ve genç çiftler Seda ile Mehmet Aksoy’u, en mutlu günlerinde Adana ESOB Başkan Vekili ve ile Birliğe bağlı Sebze – Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Mesut Yalı, Adana Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Veysel Bulat, Saatçi, Matbaacı, Camcı ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Celal Konuş, Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Saruhan Yağmur, Fotoğrafçılar Esnaf Odası Başkanı Bünyamin Yüce, Karaisalı Esnaf Odası Başkanı Ali Metin, Adana Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Muhittin Doğan, Adana Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz düğüne bizzat katılarak yalnız bırakmadılar.

Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Birlik Başkan Vekili ve Şoförler Odası Başkanı Kenan Yılmaz ile çok sayıda milletvekili, siyasi parti temsilcileri, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de çiçek, hediye göndererek Seda – Mehmet Aksoy çiftini kutladılar.

Görkemli düğünde ilk dans sonrası yerlerini alan Seda ve Mehmet Aksoy çifti, ilerleyen saatlerde gelen istek üzerine anne ve baba ile akrabaları ile sahneden ayrılmadan devamlı oynayarak gecenin tadını çıkardılar.

Gecenin sonunda yapılan takı merasimi sonrası Başkan Zengin ve dünürleri, düğüne katılanlara tek tek teşekkür ederek kapıdan uğurladılar.