ZABITADAN SÖZÜTEK'E 192.YILDÖNÜMÜ ZİYARETİ… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

ZABITADAN SÖZÜTEK’E 192.YILDÖNÜMÜ ZİYARETİ…

Bu haber 06 Eylül 2018 - 8:48 'de eklendi ve 18 views kez görüntülendi.

 Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı ve  Personeli, “Zabıta Teşkilatının 192. Kuruluş Yıldönümü ve Zabıta Haftası” etkinlikleri kapsamında Adana ESOB Başkanı ’i de makamında çiçekle ziyaret etti.

Zabıta Teşkilatının 192. Kuruluş Yıldönümü ve Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında Başkan Nihat Sözütek’i makamında  ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Bayram Kadir Tüylü ve Personeli, beraberlerinde getirdikleri, Sevgi Evleri’nde kalan  ve toplumsal kaynaşmalarını güçlendirmek istedikleri kimsesiz çocuklar aracılığıyla çiçek ve plaket verdi, çalışmalarını anlattı, başarı diledi.

Birlik Başkanı Nihat Sözütek de, Daire Başkanı Tüylü ve ekibine, nazikane ziyaretlerinden dolayı esnaf ve sanatkarları adına teşekkür ederken, Zabıtanın kuruluşunun 192.yıldönümünü kutladı, toplumun huzuru için zorlu bir görev üstlenen zabıtalara başarılar diledi.

Sözütek, ülkemizin bulunduğu durum itibariyle, doları bahane edip, fırsatçılık yaparak fiyat artıranlara karşı da, zabıta teşkilatının daha sıkı denetim yaparak, haksız kazanç yapanların önüne geçilmesini istedi.