Yusuf Kanlı’dan teşkilatlara önemli mesajlar! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Yusuf Kanlı’dan teşkilatlara önemli mesajlar!

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’dan teşkilatlara önemli mesajlar!..
“Liderimizle aynı yolda yürümek büyük bir onur!”

Bu haber 25 Haziran 2023 - 11:29 'de eklendi ve 135 views kez görüntülendi.

Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, başkanları ile düzenlediği toplantıda birçok önemli gündem maddesini istişare etti. Kanlı, kısa bir dinlenme ürecinin ardından Yaz döneminin verimli geçirilmesini isterken, bazı uyarılarda da bulundu.
MHP'de siyasetle ülkeye hizmet etmenin, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile aynı yolda yürümenin çok kıymetli ve ayrıcalıklı olduğunu vurgulayan, tüm teşkilatların bu şuur içinde çalışmasının önemine değinen Yusuf Kanlı, “Feraseti, basireti, cesareti ve fedakârlığıyla daima milletimize yol açan, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben' ilkesini bizlere hayat düsturu yapan Genel Başkanımı Sayın Devlet Bahçeli'nin bilge liderliğinde aynı ülkü yolunda yürümek, kurulduğu günden bu yana rotası asla değişmeyen Milliyetçi Hareket Partisi'nde ülkemize hizmet etmek, hepimiz için büyük bir ayrıcalık, büyük bir onur, büyük bir şereftir. Bu kadar büyük manevi bir nimetin elbette sorumluluğu da büyüktür. Her adımı bu şuurla atacağız. Yüce Allah bizi bu yolda mahcup etmesin.” dedi.
İl Başkanı Yusuf Kanlı'dan teşkilatlara önemli mesajlar!..
“Liderimizle aynı yolda yürümek büyük bir onur!”
“Yüce Allah bizi bu yolda mahcup etmesin!”
ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ilçe başkanları ile düzenlediği toplantıda birçok önemli gündem maddesini istişare etti.

Bahçeli'nin talimat ve mesajlarını paylaştı

Geçtiğimiz günlerde MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Ankara'da Genel Merkezde düzenlediği MHP İl Başkanları Toplantısında verdiği mesajları ve talimatları ilçe başkanlarına ileten Başkan Kanlı, yine Bahçeli'nin seçim süreci boyunca fedakârca çalışan teşkilat başkanları ve yöneticilere, bütün MHP mensuplarına teşekkürlerini paylaştı.

Faaliyetler, sosyal medya ve adaylık duyuruları…

Başkanı Yusuf Kanlı, il binasında Ruhi Kılıçkıran Salonu'nda düzenlediği toplantıda, teşkilatların Yaz dönemine dair faaliyetlerini masaya yatırdı. Kısa bir dinlenme sürecinin ardından Yaz döneminin verimli geçirilmesini isteyen Kanlı, bazı uyarılarda da bulundu. Sosyal medyanın kullanılmasında dikkat edilmesi gereken hususlara vurgu yapan Kanlı, yerel seçim sürecinde aday adaylığı duyurularının açıklanacak takvimden sonra daha uygun olacağını kaydetti.

MHP'de ülkeye hizmet etmenin önemi…

MHP'de siyasetle ülkeye hizmet etmenin, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile aynı yolda yürümenin çok kıymetli ve ayrıcalıklı olduğunu vurgulayan, tüm teşkilatların bu şuur içinde çalışmasının önemine değinen Yusuf Kanlı, “Feraseti, basireti, cesareti ve fedakârlığıyla daima milletimize yol açan, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben' ilkesini bizlere hayat düsturu yapan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin bilge liderliğinde aynı ülkü yolunda yürümek, kurulduğu günden bu yana rotası asla değişmeyen Milliyetçi Hareket Partisi'nde ülkemize hizmet etmek hepimiz için büyük bir ayrıcalık, büyük bir onur, büyük bir şereftir. Bu kadar büyük manevi bir nimetin elbette sorumluluğu da büyüktür. Her adımı bu şuurla atacağız. Yüce Allah bizi bu yolda mahcup etmesin.” dedi.