Yusuf KANLI: 30 Ağustos ruhu milli vicdanda hâlâ canlıdır! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yusuf KANLI: 30 Ağustos ruhu milli vicdanda hâlâ canlıdır!

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifadeleriyle, bilinmesi gerekir ki; 30 Ağustos ruhu milli vicdanda hâlâ canlıdır.”

Bu haber 30 Ağustos 2023 - 13:15 'de eklendi ve 115 views kez görüntülendi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı…

“Binlerce yıldır Anadolu’da varlığını sürdüren, Sultan Alparslan ile 1071’de Malazgirt’te devleşen, 1922’de tüm Anadolu’nun ebedi vatan olduğunu dünyaya ilan eden asil ve aziz Türk Milleti, bugün ve yarın da hiçbir hasım niyete ve hiçbir ihanete asla geçit vermeyecektir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifadeleriyle, bilinmesi gerekir ki; 30 Ağustos ruhu milli vicdanda hâlâ canlıdır.”

“30 Ağustos ruhu milli vicdanda hâlâ canlıdır!”
“Türk Milleti hasım niyete ve ihanete geçit vermeyecektir”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, işgalci ve istilacı haçlı zihniyetine karşı gerçekleştirilen Milli Mücadele’nin son safhasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında 26 Ağustos’ta başlatılan “Büyük Taarruz” ile kazanılan zaferin 101. yıl dönümünü onurla ve mutlulukla idrak ettiklerini söyledi.

“Türk Milleti istikbaline sahip çıkmıştır”

Başkan Yusuf Kanlı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümü münasebetiyle yayımladığı mesajda, “Türk Milleti bir asır önce hain kuşatmaya, hayasız dayatmaya; zelil esarete karşı var olma mücadelesi vermiş, istiklal ve istikbaline sahip çıkmış, mutlak bir zaferle, her karışı mübarek şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatanımızdan düşmanı kovmuştur.” ifadesini kullandı.

“Türk Milleti Anadolu’da binlerce yıldır var”

Yusuf Kanlı, “Binlerce yıldır Anadolu’da varlığını sürdüren, Sultan Alparslan ile 1071’de Malazgirt’te devleşen, 1922’de tüm Anadolu’nun ebedi vatan olduğunu dünyaya ilan eden asil ve aziz Türk Milleti, bugün ve yarın da hiçbir hasım niyete ve hiçbir ihanete asla geçit vermeyecektir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifadeleriyle, bilinmesi gerekir ki; 30 Ağustos ruhu milli vicdanda hâlâ canlıdır.” dedi.

“Kardeşliğimiz, birliğimiz daim olsun”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, mesajını şu ifadelerle tamamladı:

“Bu duygu ve düşüncelerle; kıymetli hemşehrilerimizin, değerli vatandaşlarımızın Zafer Bayramlarını en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu kutlu vatanı bizlere miras bırakan Cumhuriyetimizin Kurucu Lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi, aramızdan ayrılan tüm gazilerimizi rahmetle ve saygıyla anıyor, ‘Kardeşliğimiz, birliğimiz daim olsun’ diyorum.”