Yerinde hizmet ve denetim önceliğimiz olacak | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yerinde hizmet ve denetim önceliğimiz olacak

Bu haber 01 Aralık 2018 - 11:19 'de eklendi ve 35 views kez görüntülendi.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı “11 minik yavrumuzun ve 1 görevlinin yanarak can verdiği kazaların olmaması için yerinde hizmet ve denetime çok büyük önem vereceğiz.” dedi.

BAŞKA CANLAR YANMASIN DİYE GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIZ

Aladağ Gönüllüleri Yörük Türkmenler Derneği’ni ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan 2 yıl önce Aladağ İlçesinde bulunan kız öğrenci yurdunda meydana gelen yangın sonucu hayatlarını kaybeden minik yavrularımız için “29 Kasın 2016 tarihli gün hepimiz açısından kara bir gündür. Minik yavrularımızın yanarak canlarını verdiği haberiyle boğazımız düğümlendi ve gözyaşlarımız sel oldu. Bu ve buna benzer denetimsizlik ve ihmal kaynaklı elim hadiselerde hayattan kopan minik yavrularımıza ve görevli kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve Ailelerine sabır niyaz ediyorum. Başka acılar yaşanmaması için işimizin ciddiyetinin farkında olarak gereken tüm denetimleri hassasiyetle yapacağız. Ve bu denetimlerimizden asla taviz vermeyeceğiz. Merkez ve kırsal ilçe ayrımı yapmadan yerinde hizmet ve denetim anlayışıyla Adana Büyükşehir Belediyesini yöneteceğiz.” dedi.

EN AZ YÜZDE 60 OY İLE KAZANACAĞIZ

Aladağlı hemşehrileriyle buluşan Mahmut Tezcan yaklaşan seçimler öncesi hedeflediği oyu dile getirerek “Değerli hemşehrilerim sizlerin teveccühü ile başaramayacağımız hiçbir mesele ve üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. En az yüzde 60 oy ile neden olmasın parolasıyla yola çıkan bir kardeşiniz olarak bir ve beraber olduğumuzda önümüzde duracak hiçbir engel görmüyorum. Cumhur ittifakının görüşüldüğü bu günlerde her iki tarafı da en iyi şekilde temsil edecek yegâne aday benim. Geçmişimde Adana Ülkü Ocakları kurucu başkanlığı yapmış ve MHP Adana milletvekili adayı olmuş bir kardeşinizim. Günümüz de ise Ak Parti’nin Adana kurucu teşkilat başkanlığını yapmış bir neferiyim. Her iki partinin de seçmeninin gönlüne hitap eden ve diğer siyasi partilerden de oy alma potansiyeline sahip kardeşiniz olarak diyorum ki; Artık Adana’da iktidar olmanın vakti gelmiştir.” Diye açıkladı.

DERNEKLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Birlikten kuvvet doğar diyen Mahmut Tezcan “Bu güzelim derneğin kıymetini bilin ve sahip çıkın. Sizler bir ve bütün olursanız Aladağ’ımızın ve diğer tüm ilçelerimizin sorunlarına ivedi bir şekilde çözümler üretiriz. Eğer sizler sahip çıkmazsanız hiçbir sorun çözülmez kanayan yaralar akmaya devam eder.” Şeklinde konuştu.

Aladağ Gönüllüleri Yörük Türkmenler Dernek Başkanı Murat Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan’ın yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek başarı dileklerini ilettiler. Mahmut Tezcan’da kendisine gösterilen ilgi ve alakadan duyduğu mutluluğu dernek yöneticileri ve üyelerine aktarıp teşekkür etti.