YENİDEN REFAH PARTİSİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI AÇIKLANDI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

YENİDEN REFAH PARTİSİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI AÇIKLANDI

Selahattin Baysal; “Milli Görüş’ün temsilcilerine yakışan yer Meclis’tir

Bu haber 10 Nisan 2023 - 21:24 'de eklendi ve 249 views kez görüntülendi.

YENİDEN REFAH PARTİSİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI AÇIKLANDI

SELAHATTİN BAYSAL: MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN MECLİS’TE TEMSİLİ İÇİN OYLAR YENİDEN REFAH’A…

Yeniden Refah Partisi’nin milletvekili aday listelerini yasal süre içerisinde YSK’ya teslim etmesinin ardından konuşan İl Başkanı Selahattin Baysal; “Milli Görüş’ün temsilcilerine yakışan yer Meclis’tir. Yeniden Refah Partisi olarak tüm vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Allah’ın izni ile yeniden Milli Görüş’ü Meclis’te temsil edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 1. Dönem Milletvekili Genel Seçimine kendi logosu ve adayları ile girecek olan Yeniden Refah Partisi milletvekili adaylarının listesini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı M. Fatih Erbakan İstanbul 2. Bölge 1. Sıradan adaylığını koyarken Meclis’e 15 vekil gönderecek Adana’da ilk sırayı İl Başkanı Selahattin Baysal aldı.

Listelerin teslim edilmesinin ardından bir açıklama yapan Başkan Baysal; 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlere Milli Görüş’ün temsilcisi olarak katılacaklarını vurgulayarak; “Kendi adaylarımız ve kendi logomuz ile seçimlere gireceğiz. Milletimizin teveccühü ile şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Baysal; “Milletimizin sesine ses olacak kadrolarla ilkeli siyaset anlayışımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin bir numaralı kenti olan Adana’nın mecliste en güzel şekilde temsil edilebilmesi, bu güzel şehrin yeniden hak ettiği değere kavuşabilmesi için tüm vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Genci ile yaşlısı ile, kadını ile erkeği ile bu milleti Meclis’te en iyi biz temsil ederiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Adana Milletvekili adayları şu isimlerden oluştu;

 1. Selahattin BAYSAL
 2. Erdem GÜMÜŞ
 3. Serdal SÜNDÜK
 4. Abdullah ABACI
 5. Mustafa BOZKURT
 6. Volkan ÇEVİK
 7. Ufuk ÇINGIRLAR
 8. Mustafa YETER
 9. Mustafa GELDİ
 10. Yusuf AKTÜRK
 11. İbrahim KÖSE
 12. İlhan TÜMENCİ
 13. Salih PARLAR
 14. İsmail ERDOĞAN
 15. Yusuf AYAZ