YENİ YÜZYILDA ÜLKEMİZİ DÜNYANIN PARLAYAN YILDIZI YAPMALIYIZ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

YENİ YÜZYILDA ÜLKEMİZİ DÜNYANIN PARLAYAN YILDIZI YAPMALIYIZ

ATO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YÜCEL BAYRAM
“SEÇİM SONUÇLARI ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Bu haber 01 Haziran 2023 - 14:47 'de eklendi ve 170 views kez görüntülendi.

ATO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YÜCEL BAYRAM
“SEÇİM SONUÇLARI ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

“YENİ YÜZYILDA ÜLKEMİZİ DÜNYANIN PARLAYAN YILDIZI YAPMALIYIZ”

ADANA/ Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Bayram, seçim sonuçlarını değerlendirirken, “Milletimiz, 14 Mayıs’ın ardından 28 Mayıs’ta da büyük bir demokratik olgunlukla sandık başına giderek tercihini yaptı. Öncelikle sonucun Sn. Cumhurbaşkanımıza, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bayram, seçimlerin tamamlanmasıyla birlikte belirsizlik ortamının sona erdiğini belirterek, “Artık tüm enerjimizle işimize odaklanmanın, ekonomimizi güçlendirmenin zamanı geldi. Yeni yüzyılda ülkemizi dünyanın parlayan yıldızı yapmalıyız. Bu konuda hepimize büyük görevler düşmektedir. Durmaksızın gece gündüz demeden çalışmak zorundayız” ifadelerine yer verdi.
Daha fazla üretim ve daha fazla ihracata vurgu yapan Bayram, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bugünden itibaren ülkemizin ekonomik, toplumsal ve sosyal refahına katkı sağlamak için üretimimizi ve ihracatımızı artırmamız gerektiğine inanıyorum. Daha fazla üreterek, daha fazla ihracat yaparak cari açığımızı düşürmeli ve oluşturduğumuz katma değerle enflasyonu düşürmeli ve iş gücümüzü artırmalıyız.”