VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, ŞEHİT METEHAN İNALTEKİN'İN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, ŞEHİT METEHAN İNALTEKİN’İN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Bu haber 12 Eylül 2018 - 18:00 'de eklendi ve 27 views kez görüntülendi.

Vali Mahmut Demirtaş, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde askeri aracın devrilmesi sonucu şehit düşen ve bugün düzenlenen törenle Kabasakal Mezarlığı Şehitliği’nde son yolculuğuna uğurlanan Şehit Ulaştırma Sözleşmeli Er Metehan İnaltekin’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehidin, Yeşilevler Mahallesi’nde ikamet eden ailesini ziyaret ederek taziyelerini ileten Vali Mahmut Demirtaş, şehidin babası Salih İnaltekin, annesi Bahar İnaltekin ve kardeşleri ile yakınlarına bir kez daha başsağlığı ve sabır temennisinde bulundu.

Vatan İçin canlarını veren aziz şehitlerin, millet olarak daima şükran ve minnetle anılacağını vurgulayan Vali Demirtaş, şehit aileleri ve yakınlarının daima yanlarında olacaklarını ifade etti.

Vali Mahmut Demirtaş’ın, şehit Metehan İnaltekin’in ailesine yönelik taziye ziyareti, aziz şehitlerin ruhlarına Kur-an’ı Kerim’den sureler okunması ve dualar edilmesiyle son buldu.