TSYD’de destek ziyaretleri | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

TSYD’de destek ziyaretleri

Bu haber 07 Temmuz 2023 - 12:03 'de eklendi ve 202 views kez görüntülendi.

TSYD’de destek ziyaretleri

TSYD Adana Şubesi’nde yaşanan yangın felaketinin ardından ‘geçmiş olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Dün ilk olarak MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Başkan Yardımcıları Oğuz Memiş, Mükremin Kara, Umut Kapucugil, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Sözcüsü Cemal Demirdağ; TSYD Adana Şube Başkanı Oğuz Kerim Hoşfikirer ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek, yangınla ilgili bilgileri aldı.

MHP Heyeti; yangında herhangi bir can kaybı olmamasının en büyük teselli kaynağı olduğunu belirterek, “Yangın felaketi hepimizi çok üzdü. Ancak can kaybı olmaması tesellimiz oldu. Yaralar sarılır, yeter ki birlikte olalım, kenetlenelim. Zor birlikte aşılır. Adana sporuna yön veren saygın bir kuruluş olan TSYD’nin zor gününde yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Üzerimize düşen neyse yerine getirmekten imtina etmeyiz. Bir kez daha geçmiş olsun” dedi.

ADANA 1954 FK’DAN ZİYARET

2023/2024 futbol sezonunda Adana’yı 3.Ligde temsil edecek olan Adana 1954 FK Başkan Yardımcıları Mehmet Kutlu, Necip Erdoğan ve Burak Erdoğan da TSYD Adana Şubesi’ni ziyaret ederek, ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu.

Yaraların elbirliğiyle kısa sürede sarılacağını dile getiren Mehmet Kutlu; “Spor camiasının çatı örgütü olan TSYD Adana Şubesi’nde meydana gelen yangın hepimizi derinden etkiledi. Spor aktivitelerimizde her zaman yanı başımızda gördüğümüz spor basınının zor gününde bizler de sizin yanınızda olmak istedik. Üzgünüz ancak tesellimiz can kaybı olmaması” şeklinde konuştu.

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer de; Adana 1954 FK’ye; yeni futbol sezonunda başarılar diledi. Ziyaretlerinden dolayı da teşekkür etti.