Tek Seansta 3.5 Santim İncelme Mümkün | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Tek Seansta 3.5 Santim İncelme Mümkün

Danışanlarımızı hiç bir diyet programına girmeden ve spor yapmadan vücutlarındaki dirençli yağ katmanlarından kurtarabiliyoruz”

Bu haber 30 Temmuz 2023 - 13:35 'de eklendi ve 117 views kez görüntülendi.

BÖLGESEL İNCELMEDE MUCİZE SONUÇLAR

Adana’da güzellik sektörünün öncü markalarından Cemile Der Beauty Güzellik Merkezinin kurucusu Cemile Der, gerek genetik faktörler gerekse hareketsiz yaşamdan kaynaklı bölgesel kiloların her kadın ve erkeğin kabusu olduğunu ancak, bunlardan tek seansta 3.5 santim, düzenli seanslarda ise mucize diye tabir edilebilecek sonuçlar alabildiklerini bildirdi.

DİYET VE SPOR YAPMADAN İNCELME
Uzman Estetisyen Cemile Der, daha sıkı ve fit görüntünün her kadın ve erkeğin, her yaşta hayali olduğunu ancak, agresif diyetler ya da ağır sporları her kişinin başaramadığını belirterek, “Biz merkezimizde bunmu başaramayanlara hizmet ediyoruz. Yani danışanlarımızı hiç bir diyet programına girmeden ve spor yapmadan vücutlarındaki dirençli yağ katmanlarından kurtarabiliyoruz” dedi.

Bölgesel incelme programlarının son yılların en popüler uygulaması olduğunu belirten Cemile Der, ideal kiloya ulaşmanın bazen insanları mutlu edemediğini belirterek, şunları kaydetti:

“Çoğu danışanlarımızdan ‘hayalimdeki kiloya ulaştım ama yüzüm çöktü ya da sadece bacaklarımdan verdim, kalçalarımdan veremedim’ gibi birbirinden faklı şikâyetler alıyoruz. Yani 70 kilo olan bir danışmanımızın 50 kiloya düşmesi güzel bir sonuç ama eğer kilolar şikayetçi olunan bölgeden gitmiyorsa kişiyi mutlu etmiyor.
Örneğin bel bölgesinden incelmek istiyorsanız, bu sadece kilo vermeyle değil, aynı zamanda yağ vermeyle olabilir. Yağ yaktığınız sürece bel bölgesindeki yağlardan da kurtulabilir ve belinizi inceltebilirsiniz.”
Cemile Der, merkezlerinden uygulamanın detayları hakkında da bilgi vererek, şöyle devam etti:

“Uygulamadığımız bölgesel incelme programı ile istenilen sonuca ulaşmak artık çok kolay. Yapılması gereken tek şey bol su içmek, gerisi bizde.

Peki nasıl inceltiyoruz? Öncelikle danışanımızım bölgesel incelmeye mi yoksa zayıflamaya mı ihtiyacı olup olmadığına karar veriyoruz ve istenilen bölgeye ses dalgaları ile geliştirilmiş ultrasonik bir cihazla (Magic Forming) baskılı bir masaj uyguluyoruz. Kişiye acı vermek bir yana masaj etkisiyle rahatlama da yaratan bu uygulamada bölgedeki yağları parçalayıp, lenf drenaj yolu ile atılmasını sağlıyoruz.”

Cemile Der, bu uygulama ile ilk seanstan itibaren de minimum 3,5 cm incelme görüldüğünü ve her seansta artarak devam ederek, 40 santime kadar ulaştığını ifade etti. “Mucize” denilebilecek sonuçlar aldıklarını belirten Cemile Der, bu sayede danışanlarının istedikleri kıyafetleri gönül rahatlığı ile vücudunun hiçbir yerinde sarkma, katlanma olmadan girmenin mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.