SÖZLÜ'DEN, YÜREĞİR SANAYİ SİTESİ ESNAFINA YOL SÖZÜ… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

SÖZLÜ’DEN, YÜREĞİR SANAYİ SİTESİ ESNAFINA YOL SÖZÜ…

Bu haber 03 Aralık 2018 - 12:46 'de eklendi ve 26 views kez görüntülendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ’ni ziyaret ederek, esnafın sorunlarını yerinde gördü, sorularını dinledi, yol  sorununun bir ay içinde sona ereceği sözünü verdi.

 

Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı , Başkan Vekili, Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, 1.Bölge ESKKK Birliği Başkanı Muhammet Yalçın, Adana Tamirciler Esnaf Odası, Adana Seyhan ve Yüreğir Sanayi Siteleri Başkanı Muhittin Yalçın ile esnaf odası başkanlarının da hazır bulunduğu kahvaltılı toplantıda, site esnafının sorunlarını dinleyen Başkan Hüseyin Sözlü, “Ben buraya sizler için, sizleri görmeye geldim. Hepinizden Allah razı olsun. Meselelerinizi biliyorum. Öncelikle yol meseleniz bu yılın sonuna kadar mutlaka bitecek. olarak söz verdik, yapacağız. Hizmet bizim birinci önceliğimizdir. Bizim siyasi ayrımcılığımız yok. Sizlerin her türlü görüşüne de saygı duyacağız. Vereceğimiz her hizmetin, hemşerilerimizi mutlu edeceğini biliyoruz. Şehrimizin huzuru için sizlerin de meselelerini çözeceğiz. Eksiklerinizi, gediklerinizi tespit edecek, altyapıyla ilgili eksikleri de çözeceğiz. Başka bizim bilmediğimiz meseleniz varsa, onu da dinlemeye hazırım”diyerek alkış aldı.

 

Sözlü, toplantıya katılan esnafların mahallelerinde yaşadıkları sorunları da dinlerken, çözüm konusunda yol gösterip, destek  sözü de verdi.  Sözlü, toplantı sonrası sitedeki stabilize yolları gezdi, dükkanlara girerek esnafları dinledi, birlikte hatıra fotoğrafları çektirerek ayrıldı.

 

Oda Başkanı Muhittin Doğan da, daha önce ham toprak olan sitenin yollarının Büyükşehir Belediyesi tarafından çakıl ve kum dökülerek kullanışlı hale getirildiğini, şimdi de asfalt yapılacağını ifade ederken, katılımlarından dolayı Başkan Sözlü ile Sözütek ve Yalçın ile oda başkanları ve esnaflarına ayrı ayrı teşekkür etti.