Sosyete Pazarı'nda Adanalılardan Sözlü Çifti'ne sevgi seli | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Sosyete Pazarı’nda Adanalılardan Sözlü Çifti’ne sevgi seli

Bu haber 05 Mart 2019 - 21:07 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

Başkan Hüseyin Sözlü, eşi ’yle birlikte Sosyete Pazarı’nı ziyaret ederek hemşehrileriyle buluştu. Adanalılar Sözlü Çifti’ni sevgiyle karşıladı, sohbet etti, sorunlarını anlattı.

 

Üç dönem icra ettiği Ceyhan Belediye Başkanlığı görevinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bir dönemi geride bırakan Hüseyin Sözlü, Adana’ya, her konuda Türkiye’nin lokomotifi olduğu yıllardaki ivmesini kazandırmak için harekete geçti.

ÇOK SAYIDA YENİ ÖNEMLİ PROJEYİ HAYATA GEÇİRECEK

Kentin 50 yıllık geleceğini dizayn edecek hizmetlere imza atan, Cumhuriyet tarihi boyunca çözülememiş altyapı sorunlarını tarihe karıştıran Hüseyin Sözlü, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndaki ikinci dönemi için gün sayıyor.

Hemşehrilerinin teveccühüyle ve Cumhur İttifakı Adayı olarak bir kez daha seçilmesinin ardından, çok sayıda yeni önemli projeyi hayata geçirerek, Adana’yı daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent haline getirmeyi amaç edinen Başkan Hüseyin Sözlü, Sosyete Pazarı’nı, eşi Zeynep Sözlü’yle birlikte ziyaret ederek esnafla ve hemşehrileriyle buluştu.

KARANFİL DAĞITTI, SOHBET ETTİ, SORUN DİNLEDİ…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve eşi Zeynep Sözlü, halk arasında Sosyete Pazarı olarak bilinen Yurt Mahallesi Kapalı Semt Pazarı’nda esnafla ve alışverişe gelen Adanalılarla sohbet etti, sorun dinledi. Semt pazarında alışveriş yapan Adanalılara ve esnafa karanfil dağıtan Sözlü Çifti, yoğun ilgiyle karşılaştı. Kendileriyle özçekim yapmak isteyenleri kırmayan Sözlü Çifti, Adanalılarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Hemşehriyleriyle birlikte olma, onlarla sohbet etme ve sorunlarına kulak verme konusunda hiç bir fırsatı kaçırmayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sosyete Pazarı’nda ürünlerini Adanalılarla buluşturan esnafın ve alışverişe gelen Adanalıların yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaştı.