SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR, ÖNERİLER DİNLENİYOR… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR, ÖNERİLER DİNLENİYOR…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, köylüleriyle buluşuyor, yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Bu haber 27 Nisan 2023 - 10:50 'de eklendi ve 271 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, köylüleriyle buluşuyor, yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Başkan Hülya Erdem, sorun çözüyor, önerileri dinliyor

Hülya Erdem, Ceyhanlılarla yan yana, omuz omuza çalışıyor

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhanlıların sorununa ortak olma, öneri sunma ve çözüm üretme gayretlerini aralıksız sürdürüyor.
“Bugün Köydeyiz” mottosuyla ilçedeki tüm köyleri tek tek gezen, hemşehrileriyle bir araya gelen, çocuklara, gençlere, kadınlara özel önem veren Başkan Hülya Erdem, bu kapsamda Büyükmangıt, Yılankale, Küçükburhaniye, Altıkara, Çakaldere ve Büyükburhaniye köylerinde her fırsatta dile getirdiği gibi her birini ayrı ayrı komşusu olarak gördüğü Ceyhanlılarla bir araya geldi.
Köylerde vatandaşlarının sorunlarını dinleyen, belediyenin tüm imkanlarıyla bu sorunları azami ölçüde çözme uğraşında olan Başkan Erdem, temizlik, bakım-onarım, park-bahçe ve yol yapım çalışmalarından da taviz vermiyor.
“BİZİM YERİMİZ İNSANIMIZIN YERİDİR, İNSANIMIZIN YANIDIR”
Ceyhan’ın her köşesinde devam eden hizmet atağı kapsamında Koruklu ve Büyükmangıt Mahallelerindeki parke çalışmalarının hızla devam ettiğine dikkat çeken Başkan Hülya Erdem, “Bizim yerimiz insanımızın yeridir, insanımızın yanıdır. Her şart ve koşulda yan yana omuz omuza olmaya devam edeceğiz. Köylerde komşularımızla bir araya gelmeyi sürdüreceğiz. Sorunlarını da önerilerini de eleştirilerini de dinlemeye devam edeceğiz. Sorunları çözeceğiz, önerileri ve eleştirileri dikkate alacağız. Sosyal demokrat belediyeciliğin gerektirdiği tüm çalışmaları yapacağız. Ne mutlu bize ne mutlu Ceyhanımıza” diye konuştu.
Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, komşu buluşmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.