Soner Çetin’i duygulandıran öğretmen | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

İLAÇ SADECE ECZANEDE SATILABİLİR!

Gündem, Sağlık, Siyaset

Soner Çetin’i duygulandıran öğretmen

Bu haber 25 Aralık 2022 - 17:43 'de eklendi ve 93 views kez görüntülendi.

Her hafta aksatmadan sürdürdüğü Halk Günü uygulamasında dert dinleyen, sorun çözen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i son toplantıda güzel bir sürpriz bekliyordu. Emekli Tarih Öğretmeni Osman Çalık, yazdığı “akrostiş” şiiri salonda okuyunca Başkan Soner Çetin’i duygulandırdı. Osman Çalık Başkan Soner Çetin’e ayrıca şiir kitaplarını armağan etti.
Halk Günü toplantısında Başkan Soner Çetin’e şiir sürprizi…
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaklaşık 9 yıldır sürdürdüğü Halk Günü uygulamasında binlerce vatandaşı dinledi, bir o kadar da sorun çözdü ve öneriyi gündemine aldı. Sürekli dert dinleyen ve sorun çözen Başkan Soner Çetin’in son toplantıda güzel bir sürpriz bekliyordu.
Vatandaşlar arasında yer alan Emekli Tarih Öğretmeni Osman Çalık, Sarıçam’da ikamet ettiğini, Başkan Soner Çetin’i çok takdir ettiğini belirterek, yazdığı akrostiş şiiri okumak ve şiir kitaplarını armağan etmek istediğini söyledi.
Bunun üzerine Başkan Soner Çetin, Osman Çalık’ı yanına davet etti. Emekli Öğretmen Osman Çalık, dizelerin baş harfleri birleştirildiğinde “Soner Çetin Başkan” olarak okunan şiiri seslendirdiğinde Başkan Soner Çetin’in duygulandığı gözlendi.
Osman Çalık’a çok teşekkür eden Başkan Soner Çetin, bu tür şeylerin çok güzel olduğunu ve çalışma azmini artırdığını söyledi. Başkan Soner Çetin, “Bu sevgiyi, saygıyı, ilgiyi gördüğünüzde tüm yorgunluğunuzu unutuyor, daha çok çalışmak için kendinizde güç buluyorsunuz” dedi.