Soner Çetin’den Kurban Bayramı kutlaması | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Soner Çetin’den Kurban Bayramı kutlaması

“Dini bayramlar kardeşlik ve dayanışma ruhunun ön plana çıkması için önemli bir vesiledir.

Bu haber 27 Haziran 2023 - 14:49 'de eklendi ve 181 views kez görüntülendi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Çetin, “Dini bayramlar kardeşlik ve dayanışma ruhunun ön plana çıkması için önemli bir vesiledir. İdrak edeceğimiz bu bayramda güzellikleri paylaşarak çoğaltalım, olumsuzlukları bir kenara bırakalım” dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kurban Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı. Çetin’in mesajı şöyle:

“Dini bayramlar kardeşlik ve dayanışma ruhunun ön plana çıkması için önemli bir vesiledir. Özellikle sosyal dayanışma, birlik beraberlik duygularıyla zirveye çıkar. Bayramlar kırgınlıkları ve dargınlıklarını bir kenara bırakarak birbirimize kenetlendiğimiz günlerdir. İdrak edeceğimiz bu bayramda güzellikleri paylaşarak çoğaltalım, olumsuzlukları bir kenara bırakalım.

Diliyorum bu bayram toplumumuzda barış, huzur ve kardeşlik duygularının daha da pekişmesini sağlar. Milletimiz her zor durumdan birlik ve beraberlik içinde çıkmayı başarmıştır. Tarih bunun örnekleriyle doludur. Yakın zamanda Adana ile birlikte 11 ilimizi etkileyen büyük bir deprem felaketi yaşadık. Dayanışmaya, yardımlamaya en çok ihtiyacımız olan dönemden geçiyoruz. Bu zor günleri de yine birlik, beraberlik ve dayanışma duygularıyla atlatacağımıza inanıyor, başta hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını kutluyorum.”