Sevgi Korteji finalinde Sertap Erener konseri | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Sevgi Korteji finalinde Sertap Erener konseri

Bu haber 29 Eylül 2018 - 20:11 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.
  1. Uluslararası Film Festivali kapsamında düzenlenen sevgi kortejinde ünlü isimler klasik otomobilleriyle halkı selamladı

ile birlikte ünlü isimler, Sevgi Kortejinde buluşup vatandaşları selamladılar

SEVGİ KORTEJİNDE ÜNLÜ İSİMLERE SEVGİ SELİ

Müziği ve sinemayı buluşturan ve Hollywood tekeliyle rekabet edebilen ender yapılardan biri olan 25. Uluslararası Adana Film Festivali’nde ünlü isimler Sevgi Korteji’nde buluşarak halkı selamladı. Ömrünü sinemaya adayan ve hak ettiği değeri göremeyen sanatçıları bereketli Çukurova topraklarının sarı sıcak samimiyeti ile ağırlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün öncülük ettiği Sevgi Korteji ile ünlü isimler Adanalıları selamladılar.

Vatandaşlar ise sanatçı ve oyuncuları bağrına basarak onlara yoğun ilgi gösterdiler, kortejde ilerleyen ünlüleri sık sık durdurup fotoğraf çekildiler.

ERENER ADANALILARI SAHNESİ İLE BÜYÜLEDİ

Kortejin ardından ise Türk Müziğinin sevilen sesi , İstasyon Meydanı’ndaki konserle Adanalılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy’un da katıldığı konserde ünlü sanatçı Erener’e çiçek ve plaketini de Başkan Sözlü, kızı Gökçen Sözlü ve MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy verdi.