Sarıçam ilçesi Kürkçüler Mahallesi’ne 24 bin metrelik kanalizasyon hattı döşeniyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Toplumsal şiddet bitsin artık”

Genel, Gündem, Sağlık, Siyaset, Yerel Haberler

“Bahçede 2, markette 20 lira”

Genel, Siyaset, Yerel Haberler

Sarıçam ilçesi Kürkçüler Mahallesi’ne 24 bin metrelik kanalizasyon hattı döşeniyor

Bu haber 19 Nisan 2023 - 22:15 'de eklendi ve 116 views kez görüntülendi.

özünü tutuyor, Adana'da altyapısız mahalle kalmıyor
Kürkçüler Göztepe Mahallesi'nin 50 yıllık sorunu çözülüyor
ilçesi Kürkçüler Mahallesi'ne 24 bin metrelik kanalizasyon hattı döşeniyor

Adana , Zeydan Karalar'ın göreve seçilmesinin ardından kentin dört bir yanında hayata geçirdiği altyapı hizmetlerine bir yenisini ekliyor. Adana'nın asırlık dertlerine derman olan, merkez ve kırsal ilçelerde yaşayan vatandaşların çok uzun süredir devam eden sorunlarını çözen , Sarıçam ilçesi Kürkçüler Göztepe Mahallesi'nin yarım asırlık altyapı problemlerini büyük ölçüde sona erdirecek olan 23 bin 979 metrelik kanalizasyon hattının yapımına başladı. Adana Büyükşehir Belediyesi, yeni hizmetlerin de hazırlığını yapıyor.

Temel atma töreninde konuşan Başkan Zeydan Karalar, Adana için gece gündüz, mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bugüne kadar foseptik çukurlarına mahkum olan, 650 hanelik, yaklaşık 4 bin kişinin yaşadığı mahallede gerçekleştirilecek altyapı çalışmasıyla, bölge halkı sağlıklı bir ortamda yaşama olanağı bulacak.