Sarıçam Belediyesi Gültepe'de asfalt çalışmalarına devam ediyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Sarıçam Belediyesi Gültepe’de asfalt çalışmalarına devam ediyor

Bu haber 26 Kasım 2018 - 20:25 'de eklendi ve 32 views kez görüntülendi.

tarafından başlatılan asfalt hamlesi, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Yol Yapım ekiplerinin yoğun bir tempoda çalışmasıyla devam ediyor. Belediye Başkanı ,  2018 yılında altyapıları tamamlanan birçok mahallede asfalt çalışmalarına daha çok ağırlık verdiklerini ifade etti. Uludağ, “Asfalt hamlemiz söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde sürüyor. Bu yıl sonuna kadar ’da asfalt sorunu kalmayacak.” dedi.

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, sıcak asfalt çalışmalarının Gültepe mahallesinde devam ettiğine dikkat çekerek, ”Söz verdiğimiz gibi Sarıçam’a yakışır yollar yapıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yol çalışmalarına ağırlık verdik.  Şu anda altyapıları tamamlanan birçok mahallede son derece modern, şeritli asfalt yollar yaptık. Bu güne kadar asfalt yapımı için toplamda 65 milyon lira harcama yapıldı.” diye konuştu.

Mahalle halkı ilgiyle karşıladı

Gültepe mahallesine gidip çalışmaları yerinde inceleyen ve mahalle muhtarıyla birlikte gezen Başkan Bilal Uludağ, mahalle sakinlerinin de büyük ilgisiyle karşılaştı. Başkan Uludağ’a yaptığı hizmetler ve asfalt çalışması nedeniyle Mahalle Muhtarı Canan Kurt,  tarafından kurban kesildi. Gezi sırasında vatandaşlarla da sohbet eden Uludağ, onlara çalışmalar hakkında bilgiler verirken, çocuklara da oyuncak dağıttı.

Bilal Uludağ, “Asfalt yapılan birçok yerde de şerit uygulamasını da devam ettiriyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışıyor. Bu arada bozuk olan yollarımızda da tamirat çalışmaları yapılıyor. Sarıçam ilçemiz her şeyin en güzeline layık. Biz de bunun için çaba harcıyoruz.” şeklinde konuştu.