Sarıçam Belediyesi Asfalt yapım çalışmalarında hız kesmiyo | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Sarıçam Belediyesi Asfalt yapım çalışmalarında hız kesmiyo

Bu haber 08 Ekim 2018 - 12:47 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.

Uludağ, “Asfalt hamlemiz söz verdiğimiz gibi sürüyor.”

başlattığı asfalt hamlesine Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.  Belediye Başkanı ,  2018 yılında asfalt çalışmalarına daha çok ağırlık verdiklerini belirterek, “ Asfalt hamlemiz söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde sürüyor. Her şey için.” dedi.

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, sıcak asfalt çalışmalarının planlanan doğrultuda sürdüğünü belirterek,  Yeşiltepe mahallesinin ardından Gültepe ve Yağızlar mahallelerinde çalışmaların devam ettiğine dikkat çekti. Bilal Uludağ, ”Sarıçam’a yakışır yollar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Seçildiğimiz günden itibaren yol çalışmalarına ağırlık verdik.  Şu anda altyapıları tamamlanan birçok mahallede son derece modern, şeritli asfalt yollar yaptık.” diye konuştu.

Gültepe ve Yağızlar mahallelerine beraberinde Başkan Yardımcısı Hasan Aydınlı ile giderek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Uludağ, Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgiler aldı. Her iki mahallede de muhtarlarla birlikte gezen Bilal Uludağ, zaman zaman karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederek çalışmalar hakkında onlara bilgiler verdi.

Bilal Uludağ, ’Mehmet Akif Ersoy ve Yeşiltepe mahallelerinin ardından Gültepe ve Yağızlar ’da sıcak asfalt çalışmalarımız yapılıyor.  Asfalt yapılan birçok yerde de şerit uygulamasını da devam ettiriyoruz.  Fen işlerine bağlı yol ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışıyor. Bu arada bozuk olan yollarımızda da tamirat çalışmaları yapılıyor.  Sarıçam ilçemiz her şeyin en güzeline layık. Biz de bunun için çaba harcıyoruz.” şeklinde konuştu.