SALİH GÖKMEN VE BERABERİNDEKİ HEYET, VALİ DEMİRTAŞ'I ZİYARET ETTİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

SALİH GÖKMEN VE BERABERİNDEKİ HEYET, VALİ DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Bu haber 23 Eylül 2018 - 10:25 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

TÜYAP Adana Bölge Müdürü Salih Gökmen ile Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Avcı, ADASO Meclis Üyesi  Ahmet Güldiker, Mobilya Sanayicileri İşadamları Derneği Başkanı Rüştü Erikçi, Fuar Komitesi Üyesi Ömer Coşanoğlu ve Halkla İlişkiler Uzmanı Şerife Yılmaz Evci’den oluşan heyet Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

 

TÜYAP Adana Bölge Müdürü Salih Gökmen ve beraberindeki heyet üyeleri ziyaretleri sırasında Vali Mahmut Demirtaş’a, Ekim  ayının ilk haftasında 2-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan  “Mobilya Fuarı”na ilişkin ayrıntılı bilgiler verdi.

 

TÜYAP Adana Bölge Müdürü Salih Gökmen ve beraberindeki sivil toplum kuruluşları temsilcilerine ziyaretlerinden, emeklerinden ve verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş ise konuşmasında fuarların kent, bölge ve ülke ekonomisine çok önemli katkı sağladığına dikkat çekti.

 

Adana Valiliği olarak fuar organizasyonlarının daima destekçisi olacaklarını vurgulayan Vali Demirtaş, “Mobilya Fuarı”nın arzu edilen başarıya ulaşmasını temenni ettiğini sözlerine ekledi.