PROF. DR. MUSTAFA KARATAŞ ADANALILARLA BULUŞTU | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

PROF. DR. MUSTAFA KARATAŞ ADANALILARLA BULUŞTU

Bu haber 23 Ekim 2022 - 18:30 'de eklendi ve 258 views kez görüntülendi.

Yüreğir'de “Ahlak-ı Muhammedi” konulu konferans düzenlendi.

Yüreğir Belediyesi Kültür Sanat Günleri kapsamında düzenlenen Prof. Dr. Mustafa Karataş konferansına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İlahiyatçı Yazar Prof. Dr. Mustafa Karataş, Yüreğir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü organizasyonuyla  “Ahlak-ı Muhammedi” isimli konferansla Adanalı sevenleriyle buluştu. Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansa ilgi büyüktü.

Prof. Dr. Mustafa Karataş'ın, peygamberimizin vahyin rehberliğinde gelişen kişiliği, yaşam tarzı ve hayatından anlattığı örnekleri dikkatle dinleyen vatandaşlar, Adana İl Müftülüğü Koro Şefi Tarık Karadağ ve ekibinin seslendirdiği naatlarla duygu dolu bir gün yaşı.

Konferansta konuşan Yüreğir , engin bilgisi ve doyumsuz hitabıyla katılımcılara güzel bir gün yaşatan Mustafa Karataş'a teşekkür ederek, “Yüreğir'de kültürel ve sosyal etkinlikler daha yoğun şekilde devam edecek” dedi.

Programa Başkan Kocaispir'in yanı ıra , Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik ve Yüreğir İlçe Müftüsü Süleyman Şahin katıldı.

Program sonunda katılımcılara hediye edilen kitaplarını imzalayan Mustafa Karataş'a günün anısına çeşitli hediyeler takdim edildi.