'Partimizi ve adaylarımızı başarıya taşıyacağız' | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

‘Partimizi ve adaylarımızı başarıya taşıyacağız’

Bu haber 24 Aralık 2018 - 13:00 'de eklendi ve 18 views kez görüntülendi.

, Büyükşehir ve bazı ilçe belediye başkan adaylıklarının açıklanmasının ardından sahayı terk etmeyeceklerini, tüm adaylara destek vererek, çalışacaklarını ifade etti.

HEDEFİMİZ BÜYÜKŞEHİR

Av.Aziz Erbek ’da CHP’nin yerel iktidarına katkı koymak için belediye başkan adayları ile kol kola, omuz omuza mücadele edeceklerini belirterek, ‘Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve Parti Meclisimiz CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Seyhan Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’ı belirledi. Bunun yanı sıra üç ilçemizde de belediye başkan adaylarımız netleşti. Başkan Karalar başta olmak üzere tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz.Bizlere düşen görev, önceliğimiz Büyükşehir olmak üzere tüm adaylarımıza destek vermektir.’dedi.

YOL ARKADAŞLARINA ÇAĞRI

Av.Erbek, yaklaşık üç yıldır saha çalışması yaptığı yol arkadaşları ile de seçim irtibat ofisinde bir araya geldi. Büyükşehir için yola çıktıklarında tüm Adanalıların bu çalışmayı erken bulduğunu hatırlatan Av. Erbek, ‘Bugün geldiğimiz noktada bu çalışmaların erken olduğunu veya boşa gittiğini düşünmüyoruz. Çünkü gerek yaptığımız yerel seçim çalışmaları, gerekse 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı için yaptığımız çalışmalar hep partimizin lehine olmuştur.Amacımız ne kadar geniş kitleye ulaşabilirsek, o kadar başarı sağlamaktı. Bunu da başardık, şu anda her ilçede, her köyde, her mahallede bize gönül veren yol arkadaşlarımız var. Bundan sonraki hedefimiz Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeydan Karalar’ın çalışmalarına da katkı koymak olacaktır.’diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN CHP VE İKTİDARI

Ülkemizde gelinen sürecin CHP iktidarına artarak ihtiyaç olduğunu gösterdiğini anlatan Av.Erbek, ‘Adana Büyükşehir Belediyesi’ndeki yönetim, yıllardır sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile yönetilen bir belediyeye ihtiyaç olduğunu gösterdi. Bizim için önemli olan, bu sosyal demokrat belediyecilik anlayışını başta Büyükşehir olmak üzere tüm belediyelerimizde hayata geçirmektir. Ardından yerel yönetimlerdeki başarımızı CHP’nin iktidarına taşımaktır.’dedi.