ÖZEL OKULDA, ESNAF ÇOCUKLARINA YÜZDE 40 İNDİRİM İMKANI… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

ÖZEL OKULDA, ESNAF ÇOCUKLARINA YÜZDE 40 İNDİRİM İMKANI…

Bu haber 06 Eylül 2018 - 9:54 'de eklendi ve 76 views kez görüntülendi.

Adana ESOB ile İlk Hamle Koleji arasında yapılan protokol ile esnaf ve sanatkarların çocuklarına, yüzde 40 indirim yapılacak.  Okul yönetimi, ayrıca birden fazla kayıt yaptıranlara kardeş indirimi, nakit indirimi, öğretmen çocuklarına da ekstra indirimler yapabilecek.

İlk Hamle Koleji Kurumsal İletişim Uzmanları İlknur Dayı ile Berna İlhan, Adana ESOB adına Birlik Başkanı Nihat Sözütek ile yapılan protokol sonrası yaptıkları açıklamada, kolejin Adana’da yeni açıldığını ve Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde yer aldığını belirtirken, 2018/2019 eğitim – öğretim dönemine güçlü bir kadroyla girdiklerini ve yüksek başarıda iddialı olduklarını belirttiler.

Okul Yetkilileri, yüzde 40 indirimden yararlanacak esnaf ve sanatkarların,  okula kayıt için odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge ya da kimlik ibrazının yeterli olacağını, ayrıntılı bilgi isteyenlerin de 05550989805-09-11 ve 0322 606 8979 numaralı telefonları arayarak bilgi alabileceklerini ifade ettiler.

Birlik Başkanı Nihat Sözütek de, protokolün her iki kurum ve üyelerine hayırlı olmasını dilerken, okul yöneticilerine esnaf ve sanatkarlar lehine yaptıkları indirimden dolayı teşekkür etti, yeni sezon için de tüm öğrencilere başarılar diledi.

Bu arada, okul yöneticileri, 12 Eylül Çarşamba günü 8’inci sınıftan 9’uncu sınıfa geçen öğrenciler için yeni açılan Fen ve Teknoloji Lisesi’ne kayıt için sabah 10.00 ile 14.00 saatlerinde iki ayrı seçme ve sınıf belirleme sınavı yapılacağını duyurdu.