Muharrem VARLI: Türkiye yeni bir şahlanış döneminde! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

GASTRONOMİ TRENİ BELEMEDİK’E GELİYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Deneme yanılma yöntemiyle belediye yönetilemez!

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adana Lezzet Festivali 6-7-8 Ekim’de halkla buluşuyor

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Gençlere Bin 500 TL Eğitim Desteği

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Muharrem VARLI: Türkiye yeni bir şahlanış döneminde!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, seçim çalışmaları kapsamında Yumurtalık ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Bu haber 26 Nisan 2023 - 10:07 'de eklendi ve 129 views kez görüntülendi.

ve 28. Dönem Adana Milletvekili Adayı Muharrem Varlı Yumurtalık ilçesinde esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla sohbet etti. İlçede üyük ilgi gösterilen ve destek verilen Varlı, önemli tespitler paylaştı.

“Soğan tiyatrocularının durduracaklarını ilan ettikleri savunma sanayimiz göz kamaştırıyor. Durduramayacaklar; bir gibi parlayan Türkiye ve Türk Milleti yeni bir şahlanış dönemine adım atmıştır.”

“Türkiye hem güçlüdür hem de yaşanabilecek en güzel ülkedir. Siz bakmayın bölücü muhalefetin, PKK'nın, FETÖ ‘nün ‘Türkiye'den kaçış var' propagandasına. E o zaman bunlara sormak lazım. FETÖ kaçkınları neden Türkiye'ye dönmek istiyor? Bölücü muhalefet neden PKK'lıları, FETÖ artıklarını Türkiye'ye geri getirmek istiyor? Ekrem İmamoğlu'nun ‘Gelin Türkiye'ye, birlikte yönetelim' sözünün anlamı nedir?”

“Türkiye yeni bir şahlanış döneminde!”

“Artık dev uyanmıştır!”

“Türkiye bugün gıpta ile bakılan bir ülke!”

“Türkiye, muhalefetle riske atılamaz, atılmamalı!”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, seçim çalışmaları kapsamında Yumurtalık ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Muharrem Varlı Yumurtalık'ta…

MHP Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek ve Belediye Başkanı 'in de katıldıkları ziyaretlerde Muharrem Varlı hem esnafla sohbet etti hem de 14 Mayıs'ta yapılacak seçimle ilgili destek talebinde bulundu.

“Türkiye bölücü muhalefetle riske atılamaz”

Varlı, seçimin önemine dair mesajlar da verdi. Gelinen noktada Türkiye'nin bölgesinde lider, küresel ölçekte denge unsuru olduğunu belirten Varlı, “PKK ve FETÖ destekli muhalefete güvenip Türkiye'nin kazanımları heba edilemez, riske atılamaz, atılmamalı.” mesajı verdi.

“Artık dev uyanmıştır!”

Muharrem Varlı şunları söyledi:

“Bütün samimiyetimle ifade ediyorum; atık dev uyanmıştır. Güçlü ekonomisiyle pandemi döneminde bile sapasağlam yoluna devam eden, güçlü sanılan nice devletlere bile el uzatan Türkiye bugün gıpta ile bakılan bir ülkedir. Asrın en büyük deprem felaketini yaşamış hangi ülke böylesine kısa sürede ayağa kalkabilir? Soğan tiyatrocularının durduracaklarını ilan ettikleri savunma sanayimiz göz kamaştırıyor. Durduramayacaklar; bir gibi parlayan Türkiye ve Türk Milleti yeni bir şahlanış dönemine adım atmıştır.”

“PKK'lılar ve FETÖ'cüler neden geri dönmek istiyor?”

Varlı şöyle devam etti:

“Daha da önemlisi Türk Milleti uzun bir aradan sonra yeniden özgüvenini kazanmış, gönül birliği içinde olduğumuz ülke ve toplulukların umudu artmıştır. Bugün sömürgeci devletlerin ancak tank ile top ile işgal edebileceği nice ülkeler, beldeler, Türk'ü yeniden bekler duruma gelmiştir. Türkiye hem güçlüdür hem de yaşanabilecek en güzel ülkedir. Siz bakmayın bölücü muhalefetin, PKK'nın, FETÖ ‘nün ‘Türkiye'den kaçış var' propagandasına. E o zaman bunlara sormak lazım. FETÖ kaçkınları neden Türkiye'ye dönmek istiyor? Bölücü muhalefet neden PKK'lıları, FETÖ artıklarını Türkiye'ye geri getirmek istiyor? Ekrem İmamoğlu'nun ‘Gelin Türkiye'ye, birlikte yönetelim' sözünün anlamı nedir?”

Varlı, Yumurtalık'tan da çok memnun…

, esnafın ve Yumurtalık sakinlerinin samimi ilgisinden ve desteğinden büyük memnuniyet duyarak ilçeden ayrıldı.