Muharrem VARLI: Bölücü muhalefete fırsat vermek Türk Milleti’nin intiharı olur! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Muharrem VARLI: Bölücü muhalefete fırsat vermek Türk Milleti’nin intiharı olur!

Seyhan ilçesinde Fatih Mahallesi’nde yapılan toplantı da miting havasında geçti.

Bu haber 11 Mayıs 2023 - 15:39 'de eklendi ve 272 views kez görüntülendi.

Adana’da yakaladığı rüzgârla diğer illerde bile dikkat çeken ve konuşulan MHP’nin Adana teşkilatları, milletvekili adayları, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP), belediyeler, Ülkü Ocakları ve bağlı kurumların tamamı sahada ter döküyor. Seyhan ilçesinde Fatih Mahallesi’nde yapılan toplantı da miting havasında geçti.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf KANLI:

“Biz insanların siyasi görüşüne, doğum yerine bakmadık, bakmıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin buyurdukları gibi, biz, ‘Bu vatan, bu devlet, bu bayrak benim’ diyen herkesi seviyoruz!”

MHP Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı:

“PKK-HDP, FETÖ’nün her gün destek mesajları yayınladığı bölücü muhalefet Türkiye’nin açık düşmanı haline geldi. Bölücü muhalefete fırsat vermek, Türkiye’nin Türk Milleti’nin intiharı olur. Kapı kapı gezip bu gerçekleri anlatmak sizlerin, bizlerin, hepimizin milli görevidir.”

Yusuf KANLI:

“Biz herkesi seviyoruz!”

“Komşunuzu, hısımınızı ziyaret edin”

Muharrem VARLI:
“Bölücü muhalefet Türkiye’nin düşmanı haline geldi!”

“Bölücü muhalefete fırsat vermek Türk Milleti’nin intiharı olur!”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, 14 Mayıs seçiminin önemini anlatmak, MHP’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için komşuların, yakın çevrenin ziyaret edilmesi yönünde vatandaşlara çağrıda bulundular.

MHP ADANA DİĞER İLLERDE DE KONUŞULUYOR

Adana’da yakaladığı rüzgârla diğer illerde bile dikkat çeken ve konuşulan MHP’nin Adana teşkilatları, milletvekili adayları, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP), belediyeler, Ülkü Ocakları ve bağlı kurumların tamamı sahada ter döküyor.

“BİR OY MHP’YE, BİR OY ERDOĞAN’A”

MHP Adana’da düzenlediği son mahalle toplantısında da yine gövde gösterisi yaptı. Seyhan İlçe Başkanlığı’nca Fatih Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda halkın katılımı, coşkusu ve heyecanı dikkat çekti. Toplantıda “Bir oy MHP’ye, bir oy Cumhurbaşkanı Erdoğan’a” mesajı verildi.

YOĞUN İLGİ MEMNUN EDİYOR

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, Milletvekili Adayları Firdevs Cingözler, Ahmet Reha Yereşen, Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, vatandaşların olağanüstü ilgisinden hayli memnun oldular.

YUSUF KANLI’DAN VATANDAŞLARA ÇAĞRI!

Vatandaşlara hitap eden MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı “Biz insanların siyasi görüşüne, doğum yerine bakmadık, bakmıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin buyurdukları gibi, biz, ‘Bu vatan, bu devlet, bu bayrak benim’ diyen herkesi seviyoruz! Sizler de, bu devletin, bu milletin düşmanları ve hainleri dışında herkesi sevin; komşunuzu, hısımınızı ziyaret edin, arayın ve 14 Mayıs için mutlaka desteklerini isteyin.” çağrısı yaptı.

MUHARREM VARLI, BÖLÜCÜ MUHALEFETİ ANLATTI

MHP Adana Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Muharrem Varlı da, bölücü muhalefetin Türkiye için büyük bir tehdit ve tehlike haline geldiğini anlattı. Varlı “PKK-HDP, FETÖ’nün her gün destek mesajları yayınladığı bölücü muhalefet Türkiye’nin açık düşmanı haline geldi. Bölücü muhalefete fırsat vermek, Türkiye’nin Türk Milleti’nin intiharı olur. Kapı kapı gezip bu gerçekleri anlatmak sizlerin, bizlerin, hepimizin milli görevidir.” dedi.