“MHP seferberlik ruhuyla sahalarda” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Hukuk dünyasına 14 avukat katıldı

Genel, Gündem, Yerel Haberler

İsmail Koncuk basın açıklaması

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

“Kıyma bile 300 lira”

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

“MHP seferberlik ruhuyla sahalarda”

Bu haber 09 Kasım 2022 - 16:55 'de eklendi ve 92 views kez görüntülendi.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, önümüzdeki yıl yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinin Türkiye için, Türk Milleti için hayat memat meselesi haline geldiğini söyledi.

Avcı, Ankara’da verilen talimat ve mesajları paylaştı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Yönetim Kurulu ve İlçe Başkanlarının katılımlarıyla düzenlediği toplantıda, geçen hafta Ankara’da Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin düzenlediği İl Başkanları Toplantısı’nda verilen talimat ve mesajları paylaştı. Avcı, MHP Genel Merkezi’nin başlattığı ‘Köyüm Benim’ çalışmaları, her ilde çeşme hayratı hakkında bilgi verirken, üye kayıtlarına ve sandık görevlilerinin güncellenmesine ağırlık verilmesini istedi. Avcı, genel seçimlerde aday adayı olmak isteyen teşkilat mensuplarının 1 Aralık 2022 tarihine kadar mevcut görevlerinden istifa etmeleri gerektiğini de bildirdi.

Muhalefetin Türkiye’ye yönelik saldırıları…

Toplantının ardından, muhalefetin Türkiye’ye yönelik zarar veren açıklama ve faaliyetlerine dikkat çeken Başkan Avcı, “Koltuk için yalanı, fitneyi, kaosa hizmet etmeyi mubah gören, yabancı ülkelerde icazet arayan, terör örgütlerinin sözcüsü haline gelen sözde muhalefet iyice yoldan çıkmış durumda. Cenab-ı Allah’ın yeryüzündeki şanlı ordusu Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, huzurumuzun teminatı Türk Jandarma Teşkilatı’na, Türk Emniyet Teşkilatı’na iftira atan, kara çalanlara Türkiye teslim edilemez.” şeklinde konuştu.

“Adana’da aynı ruh, aynı heyecanla…”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “O yüzdendir ki Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin liderliğinde Ülkücü-Milliyetçi Hareket, önümüzdeki yıl yapılacak seçimi çok önemsemektedir. Bu seçimi ülkemiz açısından hayat memat meselesi olarak görüyoruz. Önce il il, sonra ilçe ilçe, 8 Ekim 2022’den itibaren ise köy köy çalışma başlatan Milliyetçi Hareket Partisi, bir seferberlik ruhuyla sahalardadır. Bizler de Adana’da aynı ruh, aynı heyecanla hep halkımızın içindeyiz ve çalışma hızımızı artırarak devam ediyoruz.” dedi.