MHP SEÇİM OFİSİNDE BAŞKAN BOYDAK COŞKUSU | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

MHP SEÇİM OFİSİNDE BAŞKAN BOYDAK COŞKUSU

Bu haber 08 Şubat 2019 - 12:29 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.
’ı, (MHP) seçim ofisinde yüzlerce kişi karşıladı. Başkan Boydak burada yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakına gönül verenler olarak,  Alparslan’ın 1071 Malezgirt’de dediği gibi;  ‘Yarabbi niyetimiz halistir. Niyetimiz halis ise bizi muzaffer eyle, niyetimiz halis değilse bizi kahrı perişan eyle’ diyerek yola çıktıklarını söyledi.
Ceyhan’ın İnönü Bulvarı (Çamlıyol) üzerinde bulunan seçim ofisinde, Milliyetçi Hareket Partisinİ ve Cumhur ittifakını destekleyen yüzlerce hemşehrisi tarafından karşılanan Başkan Boydak’ı, MHP İlçe Başkanı Erdoğan Ekli ve yönetimi ile meclis üyeleri karşıladı. AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül ve MHP İlçe Başkanı Erdoğan Ekli ile birlikte seçim ofisini gezen Başkan Boydak’ı yüzlerce MHP’li bağrına bastı.
BAŞKAN EKLİ: CUMHUR İTTİFAKININ SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ
MHP’ye gönül verenler olarak Cumhur İttifakının sonuna kadar arkasında olduklarını belirten MHP Ceyhan İlçe Başkanı yaptığı konuşmada, ‘’31 Mart seçimlerinde ’da, Ceyhan’da ve diğer tüm belediyelerimizde Cumhur İttifakımızın zaferiyle sonuçlanacaktır. Bizlere düşen görev Ceyhan’da gönüllere taht kuran ittifak adayımız Ali Alper Boydak Başkanımız, Adana’da ise Ceyhan’ın öz evladı Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü ile yeni zaferler için çalışmak olacaktır’’ dedi.
BAŞKAN BOYDAK: DAVAMIZ BİR KAVGAMIZ BİR
15 Temmuz hain girişimi sonrası, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli omuz omuza vererek bu birlik ve beraberliği vatan için, millet için kurduklarını hatırlatan Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, Cumhur İttifakına gönül verenler olarak vatan için, bayrak için bu yoldan asla dönmeyeceklerini söyledi.
Başkan Boydak, ‘‘Bu yerel seçim tıpkı bir genel seçim gibi önemli. Hepiniz biliyorsunuz ki bütün dünya, bütün emperyalist ülkeler üzerimizde oyunlar oynamak istiyorlar. Amaçları Türkiye’yi Suriye gibi iç savaşa sürüklemek. İstiyorlar ki biz de Irak gibi perişan olalım. Ama bu aziz millet, tarih boyunca yedi düvelin üzerine geldiği günlerde birliğini beraberliğini sağlamış ve tek yumruk olmuştur. Bu millet düşmanlara hiçbir zaman geçit vermemiştir. Bugün olduğu gibi yarın da inşallah Cumhur ittifakı ile yolumuza devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti aynı düşünceye sahip, aynı yolun yolcusu, kavgamız bir yolumuz bir ahdimiz bir. Cumhur İttifakına gönül verenler olarak milli ve manevi değerlere saygımız bir. Gezi olaylarında o duvarlara “zulüm 1453’de başladı” diyenlere fırsat vermemek için Cumhur ittifakı var. Evet kıymetli dava arkadaşlarım Büyükşehir’de adayımız Sayın Hüseyin Sözlü, Ceyhan’da bu kardeşiniz ile birlikte Cumhur ittifakını, AK Partilisi ve MHP’lisi ile tüm dava arkadaşlarımız omuz omuza zafere taşıyacaktır.’’ dedi.