MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı’dan başarılı Müdür Hasan Tevke’ye ziyaret | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Toplumsal şiddet bitsin artık”

Genel, Gündem, Sağlık, Siyaset, Yerel Haberler

“Bahçede 2, markette 20 lira”

Genel, Siyaset, Yerel Haberler

MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı’dan başarılı Müdür Hasan Tevke’ye ziyaret

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Van’da yaptığı başarılı çalışmalarıyla anılan ve geçtiğimiz günlerde Adana’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Bu haber 27 Ağustos 2023 - 12:42 'de eklendi ve 147 views kez görüntülendi.

MHP İl Başkanı , Van'da yaptığı başarılı çalışmalarıyla anılan ve geçtiğimiz günlerde Adana'ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke'ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı'dan başarılı Müdür Hasan Tevke'ye ziyaret…

MHP heyetinden Hasan Tevke'ye “Hayırlı olsun” ziyareti…

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Van'da yaptığı başarılı çalışmalarıyla anılan ve geçtiğimiz günlerde Adana'ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke'ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Nitelikli eğitimin önemini vurguladı

İl Divan Kurulu Üyelerinin eşlik ettiği ziyarette MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, Türkiye'nin, Türk Milleti'nin istikbali açıından, hizmet veren kadroların ve nitelikli eğitimin önemini vurguladı. Kanlı, bu bağlamda eğitmenlerin ve idari kadroların yüksek sorumluluk duygusu içinde fedakârca çalışmalarını daima takdir ettiklerini söyledi.

“Hizmetlerinizden övgüyle sö ettiler”

Tevke'nin Adana'ya gelmesinden ve göreve başlamasından mutluluk duyduklarını belirten Kanlı “Van'daki arkadaşlarımız değerli hizmetlerinizden övgüyle söz ettiler. Adana'mıza hoş geldiniz, mutlu olduk, onur duyduk. Şehrimizde de güzel hizmetlere öncülük edeceğinize inanıyor ve vesileyle üstün başarılar diliyorum.” dedi.

“Tüm kurum ve kuruluşlarla mutlaka dayanışma içinde olacağız”

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke de, “Velilerimizle, öğretmenlerimizle ve bu şehre hizmeti görev bilen tüm kurum ve kuruluşlarla mutlaka dayanışma içinde olacağız. Mutluluk duyduğum bu nazik ziyaretiniz için değerli şahsınıza ve saygıdeğer heyetinize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.