MHP İl Başkanı ve yönetimi, ÇGC’ye “Tebrik” ziyaretinde bulundu | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

MHP İl Başkanı ve yönetimi, ÇGC’ye “Tebrik” ziyaretinde bulundu

Bu haber 25 Ocak 2023 - 17:25 'de eklendi ve 114 views kez görüntülendi.

(MHP)  Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yönetim kurulu üyeleri ile Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanlığına yeniden seçilen   ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu. Kanlı, Adana çin parti ayrımı gözetmeksizin elbirliği ile çalışma çağrısı yaptı.

MHP İl Başkanı Kanlı, Başkan Yardımcısı Saim Azmaz, Veysel Kokaçya, Mahir Şafak ve Oğuz Memiş ile geldiği ÇGC'de;  Başkan Cafer Esendemir, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Akköse, Dilek Akın, Mustafa Özke, Recep Şenyurt ve Çetin Ulucan tarafından konuk edildi.

Başkan Esendemir, konuklarına ziyaretleri için teşekkür edip, kamu yararın çalışan dernek statüsünde yer alan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti olarak; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm partilere eşit mesafede durduklarını söyledi.

MHP İl Başkanı Kanlı, siyasi partilerin demokrasinin gereği olduğunu, ÇGC'nin de ayrım gözetmeksizin tüm partilere kapısını açıp eşit mesafede duruşunu takdirle karşıladıklarını ifade etti.

Kanlı, yaklaşan genel seçimler için yoğun tempoda çalıştıklarını, 14 Mayıs sonrasında ise seçimlerin sandıkta kalması gerektiğini belirterek,  “Kentimiz için parti ayrımı gözetmeksizin el birliği yapmamı lazım” dedi.

Kanlı, duayen bir gazeteci, deneyimli bir başkan olan Cafer Esendemir yönetimindeki Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin camiasının gür sesi olmaya devam edeceğine inandıklarını vurguladı.

Kanlı, Başkan Esendemir'e bir demet çiçek sunarak tebrik etti ve başarı dileklerini iletti.