MHP Adana İl’den yangın mağduru esnafa ziyaret! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

MHP Adana İl’den yangın mağduru esnafa ziyaret!

MHP Adana İl Başkanlık Heyeti, dün Sarıhamzalı Mahallesi’nde Geri Dönüşümcüler Sitesi’nde çıkan yangından etkilenen esnafı ziyaret ettiler, üzüntülerini paylaştılar.

Bu haber 08 Ağustos 2023 - 14:37 'de eklendi ve 61 views kez görüntülendi.

MHP Adana İl'den yangın mağduru esnafa ziyaret!

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlık Heyeti, merkez Seyhan ilçesinde Sarıhamzalı Mahallesi'nde bulunan Kemal Deniz Geri Dönüşümcüler Sitesi'nde çıkan yangın ölgesindeki esnafa “Geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

MHP Adana İl Başkan Yardımcıları üseyin Zorba, Sayım Azmaz, Veysel Kokaçya, Mahir Şafak ve Mükremin Kara'dan oluşan heyet, yangın faciasında zarar gören iş yerlerini ziyaret ettiler. Hüseyin Zorba başkanlığındaki heyet, Adana Hurdacılar Odası Başkanı ve Geri Dönüşümcüler Sitesi Başkanı Kemal Deniz'den de bilgi aldılar.

Çevre il ve ilçelerden de gelen itfaiye ekiplerinin yardımlarıyla söndürülen büyük boyutlu yangında 20 iş yerinin zarar gördüğü belirlendi. MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Zorba “Yangın çok büyük boyutlu ve maddi zarar da büyük oldu. Tek tesellimiz can kaybının olmaması. Cenab-ı Allah şehrimizi, esnafımızı, hepimizi daha beterin korusun.” dedi.