MHP Adana İl’de bayramlaşmaya yoğun ilgi.. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

MHP Adana İl’de bayramlaşmaya yoğun ilgi..

MHP ADANA
Ekler
19:37 (2 saat önce)
Alıcı: bcc: ben

MHP Adana İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreni yoğun ilgi gördü, büyük coşku ve kucaklaşmaya sahne oldu. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ve MHP kurmayları, programa katılan misafirlerin bayramlarını tebrik ettiler. Başkan Kanlı ayrıca bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Bu haber 27 Haziran 2023 - 22:19 'de eklendi ve 375 views kez görüntülendi.

MHP Adana İl’de bayramlaşmaya yoğun ilgi!..

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreni partili-partisiz tüm vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Protokolden katılan isimler…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın ev sahipliğinde il binası bahçesinde icra edilen programa MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyesi Uğur Öztürk, Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy, İl Yönetimi, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, KAÇEP Başkanları katıldılar.

Başkan Kanlı, çocukların da heyecanını paylaştı

MHP kurmayları programa katılan partili-partisiz tüm vatandaşların bayramlarını tebrik ettiler. Yaklaşık üç saat süren bayramlaşma programında misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu. MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, büyükleriyle birlikte törene gelen, etkinliğe ayrı bir renk katan çocuklarla da yakından ilgilenerek minik yüreklerin bayram heyecanını birlikte yaşadı.

Büyük acıların ardından ikinci bayram…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, törenin ardından yayımladığı mesajda ise şu ifadelere yer verdi:

“Ülke ve millet olarak, on bir ilimizi etkileyen ve ‘Asrın felaketi’ olarak tarihe geçen büyük depremlerle yaşadığımız büyük acıların ardından ikinci bayramımızı idrak ediyoruz. Acılarımızı unutmadan, felaketlerden de ders çıkartarak geleceğimizi inşa etmek gibi sorumluluklarımız var. Yüce Allah aynı acıları yaşamaktan uzak eylesin, birliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. Misafirimiz olan, olmayan tüm hemşehrilerimin, tüm vatandaşlarımızın bayramlarını en içten duygularla kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”