Memleket Partisi Adana İl Başkanlığına güçlü bir isim… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Memleket Partisi Adana İl Başkanlığına güçlü bir isim…

Bu haber 05 Ağustos 2022 - 10:58 'de eklendi ve 1.055 views kez görüntülendi.

Geçtiğimiz aylarda Memleket Partisi İl Başkanı Celal Güven genel merkezden tarafından görevden alındı. Bunun üzerine il kongresine gidilecek, il başkanlığına aday olacaklar da adaylıklarıı açıkladı.

Memleket Partisi Adana il başkanlığına tekrar aday olacağını ilk Celal Güven duyurdu. Memleket Partisi Yüreğir başkanı Sait Doğan da il başkanlığına adaydı ama kısa bir üre önce ilçe başkanlığından istifa etti.

En güçlü isimlerden biri olan ve adaylık konusunda henüz açıklama yapmayan Memleket Partisi Çukurova ilçe başkanı Murat Aravi'nin aday olması konuşuluyor. Çukurova ilçe de yaptığı başarılı çalışmalar ve partisini tanıtma açısından güzel işlere imza atan Aravi'nin Memleket Partisi Adana il başkanlığı için Genel Merkez tarafından da adaylığına sıcak bakıldığı konuşuluyor.

Genç, başarılı ve güven veren bir kişiliğe sahip olan Başkan Murat Aravi, Memleket Partisi Adana il başkanı olursa partisini Adana'da çok iyi yere getireceği konuşuluyor. Başkan Aravi Memleket Partisi Adana İl başkan adayı olursa kendisine başarılar diler ve kazananın Adana olacağını söyleyebiliriz…