Mehmet Tanrıöver İl Müdürü Ataşbak'ı Ziyaret Etti | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Mehmet Tanrıöver İl Müdürü Ataşbak’ı Ziyaret Etti

Bu haber 17 Nisan 2019 - 15:19 'de eklendi ve 63 views kez görüntülendi.

Büro Memur Sen Adana 1 No’luŞube Başkanı Mehmet Tanrıöver ve yönetim kurulu üyeleri Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı makamında ziyaret ettiler.

Güzel temennilerle geçen ziyarette Tanrıöver, önceliklerinden birinin sözleşmeli personellerin kadroya geçirilmesi çalışmaları olduğuna vurgu yaptığı konuşmasında şunları kaydetti. “Sendika seçim çalışmaları sırasında sık sık dile getirdiğimiz gibi, önceliğimiz Gençlik Spor Müdürlüklerinde çalışan sözleşmeli kardeşlerimizin kadroya geçirilmesi için gerekenleri yapmak. Tüm çalışan personellerimizin özlük haklarının daha iyi bir noktaya gelmesi için yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Bunun için toplu görüşmelerde, performans ödemelerinin ve maaş artışlarının dengeli bir şekilde arttırılması taleplerini dile getireceğimizin bilinmesini istiyorum. Gençlik Spor Müdürlüğü ile birlikte Emniyet, Silahlı Kuvvetler, Nüfus Müdürlükleri ve Göç İdaresi personellerinin sorunlarını yakinen biliyor, takipçisi olacağımızın sözünü veriyorum. Kurum içindeki sendikal çalışmalarımızda bize ve Kurum Temsilcisi arkadaşımıza her konuda desteğini esirgemeyen İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak’ateşekkür ediyorum.”

Büro Memur Sen Adana 1 No’luŞube Başkanı Tanrıöver, açıklamasının devamında, Gençlik Spor Müdürlüğünde çalışan üyelerimiz ile,önümüzdeki dönemde birlik ve beraberlik içerisinde sportif ve sosyal aktiviteler yapmayı planladıklarını söyledi.

Ataşbak; “Tanrıöver’i Kutluyor, Başarılar Diliyorum”

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, ziyaretle ilgili memnuniyetini dile getirdiği açıklamasında şunları söyledi. “Öncelikle Büro Memur Sen Şube Başkanlığına seçilen Mehmet Tanrıöver’i kutluyor, özverili ve yapıcı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Büro Memur Sen’de yaşanan taze kan değişiminin etkilerini her alanda görmeye başladık. Kurumumuzda çalışanların yararına yapılacak her türlü çalışmada personellerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini isterim. Çalışanların anayasal hak olan sendikal faaliyetler içerisinde olması gerekir. Bu anlamda Hak arama mücadelesininmerkezi olan Büro Memur Sen ailesini tebrik ediyorum.”