Mahmut Tezcan: Sorunlara köklü çözümler üreteceğiz | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Mahmut Tezcan: Sorunlara köklü çözümler üreteceğiz

Bu haber 14 Eylül 2018 - 9:58 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan “Kozan sanayi esnafının sıkıntılarını çözmek benim boynumun borcudur. Esnafımızın tüm sorunlarına köklü çözümler üreterek yüzlerini güldüreceğiz.” dedi.

Ak Parti’den Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adaylığını açıklamasıyla birlikte sahalara inen Mahmut Tezcan esnafın, sanayicinin, çiftçinin ve vatandaşların sorunlarını yerinde inceleyerek yıllardır biriken problemlere neşter atmaya hazırlanıyor.

ESNAFIMIZIN SORUNLARINI TEK TEK ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Son olarak Kozan Sanayisinde esnaf ziyaretinde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan “Ülkemizin çarkının dönmesinde yapı taşı olan esnafımızın dertlerini yerinde inceleyerek dinledik. Sanayi sitesinin girişine döner kavşak talebini dile getirdiler. Haftada mutlaka bir-iki kaza meydana geliyormuş. Esnaf birçok mercie müracaatta bulunmuş lakin gereken ilgi ve alaka gösterilmeyerek meseleleri ötelenmiş. Başkanlığım döneminde esnafımızın bu isteğini bir emir telakki ederek gereken döner kavşağı hayata geçireceğiz. ” dedi.

DERE ISLAHLARINA HIZ VERECEĞİZ

Kozan Sanayi esnafının bir diğer sorunu olan dere ıslahı meselesine de değinen Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan “Sanayi sitesinin batı tarafından geçen bir dere var, kışın yağan şiddetli yağış sonucu bu dere taşarak sanayi sitesini sel basıyor. Haliyle hem maddi hasara sebep oluyor hem de işlerin duraksamasına neden oluyor. Bizde göreve gelir gelmez bu derenin ıslahını gerçekleştirerek sanayi sitesinde faaliyet gösteren esnafımızın sorununa köklü bir çözü getireceğiz.” Diyerek esnafa sorunlarının çözümü konusunda müjdeleri sıraladı.

KOZAN İLÇE TEŞKİLATINDAN TAM DESTEK

Kozan Sanayi esnafını ziyaret ettikten sonra Ak Parti Kozan İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Mahmut Tezcan istişarelerde bulunarak yeni hizmet binasını hayırladı. Burada bulunan ilçe teşkilatı yöneticileri de Mahmut Tezcan’a çıktığı bu zorlu, çetin ve kutsal yolda başarı dileklerini ilettiler.